Letenky z Kodane na Panenské ostrovy za 191€!

Paneneské ostrovy
By: bvi4092 - CC BY 2.0

Upozornenie na začiatok. Ide o chybový tarif, daná cena platí iba keď si pri rezervácii zadáte dánsku menu. V ostatných menách majú ceny správne okolo 500€. Táto chyba bude pravdepodobne opravená veľmi rýchlo a teda zarezervovať si tieto super lacné letenky majú možnosť len tí najrýchlejší z vás. 

Ceny začínajú na spomenutých 191 eurách. Letí sa z dánskej Kodane a to konkrétne do St Croix. Ide o letenky na január, február, marec a apríl. Letenky sa rýchlo vypredávajú a teda ak vám nebude fungovať jeden termín, skúste ešte aj tie ďalšie. Je možné, že ešte pred tým ako to spoločnosť norwegian opraví sa stihnú letenky vypredať.

A ako sa dostať do Kodane? Najjednoduchšia možnosť je letieť z Budapešti so spoločnosťou RyanAir. Lietajú tam skoro stále za veľmi prijateľné ceny a teda aj po lete do Kodane a nejakej tej obhliadke mesta by ste mali byť ešte stále v peknom pluse, čo sa týka toho, koľko na týchto letenkách ušetríte. Príjemnú cestu.


Letenky na Panenské ostrovy

 Odlet: Kodaň |  Termín: 1.4.-8.4.2016 |  Cena: 191€

Rezervovať 

Ďalšie termíny: 29 Jan – 5 Feb, 12-19 Feb, 19-26 Feb, 4-11 Mar, 11-18 Mar, 1-8 Apr prípadne si to cez tieto dátumy môžete nakonbinovať aj sami, ak chcete dlhšiu dovolenku

letenky panenske ostrovy


Ubytovanie

Na rezerváciu ubytovania môžete využiť služby booking.com. Pri množstve ubytovacích zariadení platíte až na mieste a storno vás nebude stáť nič. Taktiež môžete využiť možnosť ubytovať sa u miestnych cez https://cs.airbnb.com/.

 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?