Letenky z Budapešti na Island s WizzAir už v predaji! Ceny od 148€!

Vodopády na Islande
By: Ævar Guðmundsson - CC BY 2.0

Ešte len dnes sme sa dozvedeli o novej linke WizzAir z Budapešti na Island a hneď už môžeme aj nakupovať. Letenky z hlavného mesta Maďarska do Keflavíku(mesto 40-50 km vzdialené od Reykjaviku) máte možnosť bookovať už od výborných 148€!

Táto cena platí pre členov Wizz Discount Club. V prípade, že nie ste členmi klubu, ceny pre vás začínajú na 168 eurách, čo je tiež viac ako prijateľná cena. Členstvo vo Wizz Discount Club stojí 30€/rok a získate ním zľavy na skoro všetky letenky tejto spoločnosti. Ak si radi robíte výlety po Európe alebo všeobecne často cestujete, určite odporúčame zakúpiť. Táto suma sa vám vráti už pri dvoch až troch zakúpených letenkách. 

WizzAir bude lietať z Budapešti na Island od marca do októbra. Linka sa ešte len teraz otvorila a dostupných je mnoho termínov. Každopádne určite by ste nemali váhať príliš dlho, aby vám tie najlákavejšie termíny nevyfúkol niekto iný, keďže všetci vieme ako je Island turisticky atraktívny. 


Letenky z Budapešti do Keflavíku

 Odlet: Budapešť |  Termín: 8.6.-15.6.2016 |  Cena: 148€/168€

Rezervovať

letenky Island


Ubytovanie

Na rezerváciu ubytovania môžete využiť služby booking.com. Pri veľkom množstve zariadení platíte až na mieste a storno vás nestojí nič. Navyše mnohokrát sa dajú na tomto portáli nájsť veľmi pekné zľavy na rôzne hotely. 

 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?