Letenky Varšava – Gdaňsk/Wroclav už od 4€!!!

Letenky po Poľsku
By: zeesenboot - CC BY 2.0

Plánujete navštíviť Varšavu? A čo keby ste si spravili výlet aj do ďalších poľských miest? Ak by ste mali záujem, určite vás v tejto myšlienke podporia ceny spiatočných leteniek z Varšavy do Gdaňsku a Wroclawi už za 4€!

Ide o aktuálnu akciu spoločnosti RyanAir. Letenky za podobné sumy sú dostupné od januára až do júna 2016.

Obe mestá patria k tým najkrajším, ktoré v Poľsku máte možnosť navštíviť. Baltské pobrežie určite stojí za to. Atmosféra historických ulíc a architektonické pamiatky uchvátia väčšinu turistov, ktorí sa rozhodli navštíviť mesto Gdaňsk. K symbolom mesta patrí určite stredoveký žeriav, najväčší prístavný historický výťah Európy. 

Srdcom Wroclawi je jeho obrovské stredoveké námestie Rynek. Určite nezabudnite navštíviť ostrov Tumski na ktorom sa nachádza gotická Katedrála sv. Jána Krstiteľa(dlhá 100 metrov). Vo Wroclawi môžete navštíviť taktiež zoologickú záhradu, botanickú záhradu či aquapark. 


Letenky Varšava – Gdaňsk

 Odlet: Varšava |  Termín:20-21.1.2016  |  Cena: 4€

Rezervovať

letenky Gdaňsk


Letenky Varšava – Wroclaw

 Odlet: Varšava |  Termín:20-21.1.2016  |  Cena: 4€

Rezervovať

letenky Wroclaw


Ubytovanie

Na rezerváciu ubytovania online odporúčame využiť stránky booking.com, s obrovským množstvom ubytovacích zariadení. Pri väčšine hotelov platíte až na mieste(často krát za pekné akciové ceny) a za storno neplatíte nič.

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?