Letenky na Seychely s Etihad Airways od 491€

By: David Stanley - CC BY 2.0

Ak by ste radi vycestovali za skutočným exotickým rajom, Seychely celkom určite splnia vaše očakávania. Naviac, cesta sem nemusí stáť viac ako do iných podobne exotických destinácii.

Ceny v kalendári, ktorý uvádzame nižšie sa pohybujú medzi 491€-501€ za spiatočný let. Všetko záleží od konkrétneho termínu, ktorých je momentálne pomerne dosť v dátumoch od júna 2016 do apríla 2017 s obmedzenou dostupnosťou počas leta. 

Naviac, letí sa so spoločnosťou Etihad Airways, ktorá patrí k absolútnej svetovej špičke medzi leteckými spoločnosťami. 

Odlieta sa z Budapešti a lety sú s dvoma prestupmi. Jeden je v Berlíne a druhý v Abú Dhabí. Všetko sú to však väčšinou pomerne krátke prestupy.

🎁 Tip na darček pre cestovateľa: Darčekový poukaz na letenky
 

Čo sa batožiny týka, zobrať si so sebou môžete 1 príručnú batožinu a 1 podpalubnú batožinu s maximálnou hmotnosťou 23kg. 

[vc_cta_button call_text=“Budapešť – Mahé“ title=“Zobraziť termíny“ target=“_blank“ color=“btn-warning“ icon=“none“ size=“btn-large“ position=“cta_align_right“ href=“https://www.pelikan.sk/sk/calendars/list/4038?a_aid=53c9174da33b9″ el_class=“text_call“]

Ubytovanie

Rozhodli ste využiť túto ponuku? V tom prípade pravdepodobne budete potrebovať aj niekde prespať. S ubytovaním je to veľmi podobné ako s letenkami – dajú sa nájsť zaujímavé ponuky, ale treba vedieť, kde hľadať. Odporúčame predovšetkým nasledujúce dva weby:

Booking.com – jeden z najväčších predajcov ubytovania vôbec. Obrovská ponuka zariadení, časté zľavy, pri mnohých hoteloch platba na mieste a storno zdarma. Stačí si tam tie ponuky prejsť a celkom určite niečo nájdete

Airbnb – inou možnosťou je portál Airbnb, kde sa môžu zaregistrovať jednotliví vlastníci rôznych bytov, apartmánov či zariadení v jednotlivých krajinách a ponúknuť ich cestovateľom z celého sveta. 

letenky Mahé

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?