Letenky z Ríma na Bali za 419€!

Bali - západ slnka
By: Kai Lehmann thank you for 750k views - CC BY 2.0

Bali láka rok čo rok viac turistov z celého sveta. Magický raj vo vodách Indonézie ponúkne každému cestovateľovi všetko o čo si zažiada. Ak aj ty túžiš po exotickom Bali, máme tu pre teba výhodné letenky s cenou už od 419€! 

Ponúka ich spoločnosť China Eastern Airlines s odletom z Ríma. 

Termíny sú dostupné ešte v niekoľkých dátumoch počas novembra a decembra 2016. Ak máte možnosť vybrať si, odporúčame z dostupných termínov hlavne december. 

China Eastern Airlines umožňuje zobrať si okrem príručnej batožiny aj 2ks podpalubnej batožiny s hmotnosťou najviac 23kg. 

Letenky z Ríma na Bali za 419€

Zobraziť kalendár termínov

Letenky do Ríma

Do Ríma lieta pravidelne spoločnosť Ryanair z Bratislavy a WizzAir z Budapešti. Sú to nízkonákladové spoločnosti, kedy sa ceny leteniek pohybujú často krát na pár desiatkach eur. 

Umožňujú však zobrať si so sebou za najnižšiu sumu iba príručnú batožinu. Avšak aj ak si doplatíte za možnosť zobrať si podpalubnú, vo väčšine prípadov sa dostanete na cenu pod 100€.

Určite nás sledujte, o letoch do Ríma v tomto období budeme celkom určite ešte informovať.

Ubytovanie

Prečo máme radi Indonéziu? Áno samozrejme, lebo je krásna. Ale aj kvôli lacnému ubytovaniu! Viete si predstaviť, že by ste si niekde v Európe kúpili izbu za 111€ na skoro 3 týždne pre dvoch? Na Bali je to možné!

Ako príklad uvádzame „Puri Mandhara Lovina„, kedy za 18 dní v izbe s manželskou posteľou zaplatíte iba 111€(čiže 55,5€/osoba, 3€/osoba/noc).

A pritom je toto zariadenie hodnotené zákazníkmi celkom dobre – 7,4/10.

Kompletnú ponuku ubytovania na Bali nájdete tu
letenky Bali

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno