Letenky na sever Španielska – letenky už za 30€!

Pohľad zo skaly na zeleno-modré more,
Pláž del Camello (zdroj: Depositphotos)

Ďalším tipom na letné letenku k moru sú lety do Santanderu na severe Španielska. Spiatočné letenky na prvú polovicu júla sú momentálne dostupné už za 30€ za let tam aj naspäť dohromady.

Najlacnejšie letenky kúpite v termíne 8-12.7.2021. Za 5€ navyše sa však dá letieť aj v termíne na týždennú dovolenku 8-15.7.2021.

Termínov za dvojciferné čiastky je však viac – stačí si ich preklikať. Kalendáre termínov a dostupné linky si môžete pozrieť napríklad na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si so sebou menšiu batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ak by ste jej potrebovali viac, dá sa samozrejme priplatiť si za priority boarding, ktorý vám umožní si zobrať ďalšiu väčšie príručnú batožinu alebo si zaplatiť umiestnenie ďalšej batožiny do podpalubia.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Santander
30€
8-12.7.2021
Viedeň
Santander
35€
8-15.7.2021

Vstup do Španielska a návrat na Slovensko

Španielsko na vstup do krajiny momentálne nepožaduje ani test, ani očkovanie ani karanténu. 

Po návrate na Slovensko nemusia mať zaočkovaní ani test ani karanténu. Nezaočkovaní musia absolvovať PCR alebo Ag test. Plánuje sa však sprísňovanie opatrení pri vstupe do krajiny, ktorého detaily zatiaľ nepoznáme. Podľa vyjadrení predstaviteľov MZ a MZV by sa však pravdepodobne zaočkovaných dotknúť nemalo.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Na letisko vo Viedni pravidelne jazdia autobusy slovenskej spoločnosti SlovakLines skoro každú hodinku. Lístky kúpite už od 7,90€ priamo na ich stránke. Júlové/augustové lístky sa objaviac v ponuke o niekoľko týždňov.

Tip na ubytovanie

Alojamiento Verdemar – ubytovanie približne 22 kilometrov od letiska v Santanderi. Za izbu s vlastnou kúpeľňou, WiFi a TV zaplatíte za 7 nocí 406€ – 203€/osoba, 29€/osoba/noc. Ubytovaní budete len 1000 metrov od najbližšej pláže a predchádzajúci dovolenkári hodnotia toto zariadenie priemerne 8,8/10.

Prípadne si pozrite celú ponuku ubytovania v regióne Kantábri na tejto stránke – na výber sú stovky zariadení.

letenky z Viedne do Santanderu

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 3

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)