Letenky na Panamu od 282€!

Palmy v Paname
By: Ben Kucinski - CC BY 2.0

Ak ste jedným z cestovateľov, ktorí radi lietajú za exotikou, táto ponuka by mohla byť práve pre vás. Letecká spoločnosť Lufthansa v spolupráci so spoločnosťou Avianca ponúkajú letenky do Panamy z Amsterdamu už od 282€! 

Panama je naozaj krásna krajina, plná milých ľudí a úžasnej prírody. Určite si prečítajte tento cestopis aby ste si urobili aspoň akú takú predstavu. 

Letenky s podobnou cenou sú dostupné predovšetkým v prvých mesiacoch roka 2016. Čo sa týka dopravy do Amstredamu, odporúčame letenky od spoločnosti EasyJet, kedy sa dostanete na cenu niekde medzi 50-100€. Prípadne môžete letieť do Bruselu pomerne lacno so spoločnosťou RyanAir a následne cestovať vlakom či autobusom do samotného Amsterdamu. V ideálnom prípade sa dostanete možno aj pod 50€. 


Letenky z Amsterdamu do Panama City už od 282€

 29.2.-14.3.2016 – 282€ – Rezervovať

amst-pana1

 


Ubytovanie

Ceny ubytovania v Panama City začínajú na 9€/noc. Tam sa však asi nezdržíte dlho. Pre konkrétnu ponuku ubytovanie v Paname aj mimo hlavného mesta odporúčame vyhľadať  ubytovanie na stránkach booking.com

 

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.