Letenky du Dubaja od 152 Eur!

Dnes sme pre vás vyhľadali zaujímavý tip na letenky do čoraz populárnejšieho a dostupnejšieho Dubaja. Zatiaľ asi najnižšia cena akú sme našli a s odletom z blízkej Budapešti.

Ak ste členom Wizzair Discount klubu, môžete si zakúpiť letenky z Budapešti do Dubaja a naspäť iba za 152 Eur (48280 HUF). Ak nie ste členom, môžete sa jednoducho zaregistrovať na rok za 30 Eur a môžete na túto zľavu zobrať ešte jedného cestujúceho. Viac informácií o WizzAir Discount klube.

Ak nieste členom zľavového klubu WizzAir, cena letenky je stále príjemných 191 Eur. (Oplatí sa teda stať sa členom tak či onak a ušetríte.)

Termín letu napríklad: 20.2. – 1.3. 2015 

Spolu teda môžete mať letenky a ubytovanie pre dvoch na celý výlet (7 nocí) za 595 Eur dokopy, čiže 297,50 na osobu (ubytovanie + letenky).  

Čo na to hovoríte? Pochváľte sa do komentárov nižšie ak sme vás inšpirovali týmto tipom 😉

dubaj

Ako sa dostať do Budapešti na letisko?

Mikrobusom

Z Košíc – jednoducho mikrobusom priamo na letisko za 39 Eur. Viac info tu >>

Vlakom

 • Bratislava – Budapešť (17,50 Eur spiatočný)
 • Košice – Budapešt (20 eur spiatočný)
 • Poprad – Budapešt (28.50 Eur spiatočný)
 • Nové Zámky – Budapešt (10,50 Eur spiatočný)
 • Štúrovo – Budapešt (6,50  Eur spiatočný)

Viac info o vlakoch do Budapešti tu >>

Ako sa dostať z vlakovej stanice v Budapešti na letisko?

 1. Vystúpime a vyjdeme zo stanice do metra. Metro sa nachádza, keď výjdeme z hlavného vchodu stanice, odbočíme doľava, zájdeme za roh stanice a zídeme dolu po schodoch do podchodu – je to zároveň vstup do metra.
 2. Treba si zakúpiť dva jednosmerné lístky (single journey ticket alebo po maďarsky “vonaljegy”). Jeden stojú cca 1,2 Eur.
 3. Nastúpite na zelenú linku M4 na smer “Kelenföldi pályaudvar” a vystúpite na tretej zastávke “Kálvin tér”
 4. Tam prestúpite na linku M3 na smer “Kőbánya–Kispest” a idete až na konečnú zastávku. Stále vám stačí ten jeden lístok, ktorý ste si cvakli na začiatku v prvom metre.
 5. Vystúpite a sledujete informačné tabule s obrázkom lietadla, vďaka čomu sa dostanete až na autobusovú stanicu. Odtiaľ pôjdete modrým autobusom 200E.
 6. Pri nástupe na autobus si označíte druhý lístok a cestujete konečne na konečnú zastávku a teda na letisko. Cesta autobusom zaberie asi 20 minút.

 Autom na letisko v Budapešti?

Najpohodlnejší spôsob ako sa dostať na letisko v Budapešti je samozrejme autom. Parkovné vás výjde cca 12-25 Eur na tieto 4 dni. Podľa toho, či si rezervujete online alebo kupujete na mieste. Online to je lacnejšie.

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?