Letenky do Thajska od 345€!

By: Peter Cartledge - CC BY 2.0

Po veľmi vydarenej zime, kedy sme mali možnosť skoro počas celého obdobia nakupovať lacné letenky do juhovýchodnej Ázie sa akciové letenky do Thajska z Viedne a Budapešti celkom vytratili.

Našťastie, z ďalších letísk v okolí Slovenska sa dá stále nakupovať pomerne lacno. Z takej Varšavy máte možnosť letieť do hlavného mesta Thajska, do Bangkoku už od výborných 345€!

Ako nájsť a rezervovať tieto lacné letenky? 

  1. Kalendár termínov na letenky z Varšavy do Bangkoku nájdete na stránkach flipo.pl. Po výbere termínu kliknite ešte dva krát na „Dalej“. Ak rezervácia bude bez problémov ďalej pokračovať, termín je ešte voľný.
  2. Po výbere termínu máte dve možnosti. Jednou je vyhľadanie najlacnejšej ponuky cez vyhľadávač Momondo. Ten vám nájde stránku, kde daný termín môžete zarezervovať najlacnejšie. Avšak rezervácia bude pravdepodobne v inom jazyku, u spoločností s ktorými nemáme až toľko skúseností. Dostanete sa ale na naozaj veľmi nízke sumy, začínajúce na 345€! Ďalšou možnosťou je využiť služieb Pelikan.sk, kde je rezervácia v slovenčina a je tam istá záruka bezproblémovej rezervácie za o niečo vyššiu sumu. 

Nevybrali ste si? Ukraine International Airline ponúka akciové lety do Bangkoku taktiež z Prahy. Kalendár termínov nájdete na stránkach českého Pelikanu. Pokračovať môžete rovnako ako z kalendáru termínov z poľského flipa. 


 

Letenky do Thajska(Bangkok)

 Odlet: Varšava  |  Termín: 25.máj -6.jún 2016  |  Cena: od 345€

Vyhľadať najlacnejšiu ponuku Rezervovať cez Pelikan.sk


Ubytovanie

Chcete si rezervovať ubytovanie cez internet? My odporúčame nasledujúce dve stránky

Booking.com – najznámejší portál a obrovskou ponukou ubytovacích zariadení. Bezproblémová rezervácia a často krát veľké zľavy.

Airbnb – alternatívou môže byť ubytovanie u miestnych hostiteľov na stránkach Airbnb

letenky Bangkok

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.