Letenky do Štokholmu od 19€

By: Aditya Karnad - CC BY 2.0

Ako sme vám sľúbili, dnes vám prinášame ešte lacné letenky do Štokholmu. Dúfame, že čo najviac z vás stihlo využiť chybový tarif na letenky do USA a nakúpili ste teda za stovky eur lacnejšie ako sa predávajú bežne. 

Letenky do Štokholmu sú pomerne dobre dostupné. Teda ak nie je vašou podmienkou letieť z Bratislavy či Viedne. Obyvatelia južného Slovenska pravdepodobne využijú možnosť odletov z Budapešti. Bez problémov sa dá letenky z hlavného mesta Maďarska zakúpiť za cenu okolo 30€. Keďže ide o letenky spoločnosti WizzAir, v prípade, že ste členmi Wizz Discount Club, zaplatíte za ne ešte menej. 

Pre obyvateľov severného Slovenska pripadajú do úvahy lety z Poľska a to predovšetkým z Katovíc a Krakowa. Z Katovíc lieta opäť WizzAir V prípade, že si vyberiete dobrý termín, nie je problém kúpiť spiatočné letenky za 19€. Z Krakowa lieta najlacnejšie RyanAir a ceny sa pohybujú okolo 30€ za cestu tam aj späť. Pri Poľsku je tu ešte jedna možnosť a to letieť z hlavného mesta, Varšavy. Lieta odtiaľ RyanAir a lety sa v obrovskom množstve termínov pohybujú na úrovni 18€, avšak Varšava je už trochu od ruky. 

Letieť za podobné ceny môžete predovšetkým do marca/apríla 2016. Obe spoločnosti lietajú na letisko Štokholm Skvasta, ktoré sa nachádza asi 90 km od Štokholmu. Doprava do Štokholmu je však bezproblémová a pravidelná. 


Letenky do Štokholmu z Budapešti

 Odlet: Budapešť |  Termín: 7.3.- 9.3.2016  |  Cena: 36€

Rezervovať


Letenky do Štokholmu z Katovíc

 Odlet: Katovice |  Termín: 3.2.- 7.2.2016  |  Cena: 19€

Rezervovať

letenky Štokholm


Letenky do Štokholmu z Krakowa

 Odlet: Krakow |  Termín: 15.2.- 17.2.2016  |  Cena: 36€

Rezervovať


Ubytovanie

Na rezerváciu ubytovania online odporúčame využiť stránky booking.com, s obrovským množstvom ubytovacích zariadení. Pri väčšine hotelov platíte až na mieste(často krát za pekné akciové ceny) a za storno neplatíte nič.

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?