Letenky do Panamy z Madridu od 388€

By: Ben Kucinski - CC BY 2.0

Rozmýšľate nad návštevou Strednej Ameriky? Zo všetkých tých krajín vás zaujala najviac práve Panama? Nemusíte za letenky platiť vôbec obrovské čiastky. Aspoň v prípade, ak sa rozhodnete do Panamy letieť z Madridu. Vďaka ponuke spoločnosti KLM máte možnosť letieť z hlavného mesta Španielska do Panama City už od 388€!

Tie najlacnejšie termíny sú dostupné od apríla do júna 2016. Spoločnosť KLM sa v roku 2015 umiestnila na 28. mieste v rebríčku najlepších leteckých spoločností na svete a určite je možné ich nazvať spoľahlivou aerolinkou. 

Do Madridu sa máte možnosť dostať z Bratislavy vďaka spoločnosti RyanAir a z Budapešti vďaka spoločnostiam RyanAir a WizzAir. V konečnom dôsledku si môžete spojiť let do Kostariky s návštevou pamiatok a zaujímavostí metropoly Španielska.

Keby chcete kúpiť  letenky z Viedne a Budapešti, tie najlacnejšie sa pohybujú niekde medzi 600-700€, bežne stoja okolo 750-950€. Preto na samotných letenkách môžete ušetriť naozaj pekné peniaze. 


Letenky do Panamy

 Odlet: Madrid  |  Termín: 8.5.2016- 23.5.2016  |  Cena: 388€

Rezervovať

letenky Panama


 

Ubytovanie

Chcete si zarezervovať ubytovanie cez internet? Využite stránky booking.com, s veľkým množstvom ubytovacích zariadení. Pri väčšine hotelov zaplatíte až keď tam prídete(veľa krát za akciové ceny) a za storno neplatíte nič. Alternatívou je potom rezervovanie ubytovania cez https://cs.airbnb.com/

 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?