Letenky do Moskvy už od 52€

Moskva, St. Basil's Cathedral

Nie je tomu tak dávno, čo sme tu pre vás mali výhodné letenky do Moskvy s odletom z Bratislavy. Dnes sme pre vás našli ďalšiu zaujímavú ponuku letov – tento krát z Budapešti so spoločnosťou WizzAir.

Ceny začína na 52€ za spiatočný let ak ste členmi Wizz Discount Club, prípadne 65€ ak členmi Wizz Discount Club nie ste. O výhodách členstva si môžete prečítať v tomto našom článku. Ak by ste mali o členstvo záujem, proste len zadajte nižšie uvedený termín na stránkach WizzAiru, zvoľte lety a ono vám to túto možnosť ponúkne

Dostupné sú konkrétne 2 termíny na začiatku decembra 2016 – 2-5.12.2016 a 1-5.december 2016.

Za najnižšiu cenu vám spoločnosť WizzAir umožňuje zobrať si so sebou príručnú batožinu s rozmermi 42x32x25cm a hmotnosťou najviac 10kg. Na tých pár dní by to však nemal byť problém.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Moskva
od 52€
1-5.december 2016

Ako je to s vízami?

Aj na krátku návštevu Ruska budete potrebovať vybaviť si víza. V Bratislave sídli ruské vízové centrum, kde sa dá všetko vybaviť. Víza s vybavením do 10 dní stoja 35€, expresné vybavenie do troch dní stojí 70€. Za svoje služby si Ruské vízové centrum, okrem poplatku za víza, účtuje paušálny servisný poplatok vo výške 25,- Eur.

Viac informácii nájdete na stránkach Veľvyslanectva Ruskej Federácie TU.

Tip na ubytovanie

People Novinky Business Hotel – najlepšie je keď môžete byť ubytovaní v centre. A v tomto hoteli okrem toho, že ste v centre zaplatíte aj celkom nízku čiastku. Za 4 noci zaplatíte dvaja iba 124€ – 62€/osoba, 15,5€/osoba/noc.

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / HotelsCombined.com

letenky Moskva

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?