Letenky do Macedónska z Bratislavy od 20€

By: Athena Lao - CC BY 2.0

Macedónsko je nádherná krajina, ktorá vás má určite čím očariť. Neteší sa však dlhodobo takej turistickej popularite ako by si pravdepodobne zaslúžila. 

Ak by ste radi navštívili macedónske hory, ktoré aj počas sezóny nie sú preplnené množstvom ľudí, tak ako to vidíme inde alebo len proste chcete navštíviť pomerne lacnú európsku krajinu, Macedónsko by mohla byť tá správna voľba.

Ako sme vás už pred časom informovali, z Bratislavy do Skopje lieta spoločnosť WizzAir za veľmi nízke ceny. Ak máme byť konkrétny, letieť môžete už od skvelých 20€! 

Cena platí pre členov Wizz Discount Club. Avšak ak aj členom klubu nie ste, ceny pre vás začínajú na 25€. Členstvo je možné si zakúpiť za 30€/rok a získate ním zľavy na skoro všetky letenky tejto spoločnosti. Ak lietate pár krát do roka po Európe, určite odporúčame. 

Termíny za najnižšie sumy nájdete hlavne na prelome apríla a mája 2016. V cene letenky u spoločnosti WizzAir je príručná batožina s rozmermi 42x32x25cm. 


Letenky do Macedónska(Skopje)

Odlet: Bratislava Termín: 15.apríl-2.máj 2016 | Cena: od 20€

Rezervovať

Odlet: Bratislava Termín: 18.apríl-2.máj 2016| Cena: od 20€

Rezervovať

Ubytovanie

Pri rezervácii ubytovania môžete skúsiť jeden z nasledujúcich dvoch webov:

Booking.com – veľký portál plný obrovského množstva ubytovacích zariadení. Overený web, kde často krát nájdete výhodné zľavy. Bežné storno zdarma či platba až na mieste

Airbnb – možnosťou je taktiež ubytovanie u miestnych hostiteľov cez portál Airbnb

letenky skopje

 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?