Letenky do Los Angeles za 498€

mesto Los Angeles
By: Marc Teer - CC BY 2.0

Nakupovať letenky na západné pobrežie za cenu okolo či pod 500€ je vždy dobrý deal. So zaujímavou ponukou leteniek do Kalifornie a to konkrétne do Los Angeles prišla spoločnosť United Airlines v spolupráci s nemeckou Lufthansou. 

Letenky do Los Angeles

Najlacnejšie letenky začínajú na 498€.

Odlieta sa z Viedne a lety sú s jedným prestupom vo Frankfurte. Väčšinou však ide o veľmi krátke prestupy do pár hodín.

Termínov je pomerne dosť v dátumoch od júna 2016 do marca 2017, pričom počas leta sú dostupné letenky len vo veľmi obmedzenom množstve. 

Dá sa však letieť v pomerne pekných termínoch na prelome júna a júla ako napríklad 23.6-4.7.2016. V týchto termínoch je už len minimum dostupných leteniek. 

Za cenu základnej letenky si so sebou môžete zobrať 1 príručnú batožinu a 1 podpalubnú batožinu s maximálnou hmotnosťou 23 kg.

[vc_cta_button call_text=“Viedeň – Los Angeles od 498€“ title=“Kalendár termínov“ target=“_blank“ color=“btn-warning“ icon=“none“ size=“btn-large“ position=“cta_align_right“ href=“https://www.pelikan.sk/sk/calendars/list/3906?a_aid=53c9174da33b9″]

Ubytovanie

Iba s letenkami to asi len tak ľahko nepôjde. S ubytovaním je to však veľmi podobné ako s lacnými letmi. Keď viete, kde hľadať, nie je až tak náročné nájsť aj veľmi výhodné ceny. My máme výborné skúsenosti s portálmi:

Booking.com – jeden z najväčších webov podobného druhu. Obsahuje obrovské množstvo zariadení, často krát tu nájdete aj výhodné zľavy(desiatky percent). Storno zdarma a platba až na mieste je niečo, s čím sa tu taktiež nemáte problém stretnúť

Airbnb – alternatíva je využiť možnosti ubytovania priamo od ľudí, ktorí v jednotlivých krajinách bývajú a ponúkajú izbu či byt na prenájom pre turistov z celého sveta. To je Airbnb

letenky Los Angeles

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)