Letenky do Los Angeles za 498€

mesto Los Angeles
By: Marc Teer - CC BY 2.0

Nakupovať letenky na západné pobrežie za cenu okolo či pod 500€ je vždy dobrý deal. So zaujímavou ponukou leteniek do Kalifornie a to konkrétne do Los Angeles prišla spoločnosť United Airlines v spolupráci s nemeckou Lufthansou. 

Letenky do Los Angeles

Najlacnejšie letenky začínajú na 498€.

Odlieta sa z Viedne a lety sú s jedným prestupom vo Frankfurte. Väčšinou však ide o veľmi krátke prestupy do pár hodín.

Termínov je pomerne dosť v dátumoch od júna 2016 do marca 2017, pričom počas leta sú dostupné letenky len vo veľmi obmedzenom množstve. 

Dá sa však letieť v pomerne pekných termínoch na prelome júna a júla ako napríklad 23.6-4.7.2016. V týchto termínoch je už len minimum dostupných leteniek. 

Za cenu základnej letenky si so sebou môžete zobrať 1 príručnú batožinu a 1 podpalubnú batožinu s maximálnou hmotnosťou 23 kg.

Kalendár termínov

Viedeň - Los Angeles od 498€

Ubytovanie

Iba s letenkami to asi len tak ľahko nepôjde. S ubytovaním je to však veľmi podobné ako s lacnými letmi. Keď viete, kde hľadať, nie je až tak náročné nájsť aj veľmi výhodné ceny. My máme výborné skúsenosti s portálmi:

Booking.com – jeden z najväčších webov podobného druhu. Obsahuje obrovské množstvo zariadení, často krát tu nájdete aj výhodné zľavy(desiatky percent). Storno zdarma a platba až na mieste je niečo, s čím sa tu taktiež nemáte problém stretnúť

Airbnb – alternatíva je využiť možnosti ubytovania priamo od ľudí, ktorí v jednotlivých krajinách bývajú a ponúkajú izbu či byt na prenájom pre turistov z celého sveta. To je Airbnb

letenky Los Angeles

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Avatar
Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.