Letenky do Los Angeles s Iberiou od 479€

los angeles
By: Todd Jones - CC BY 2.0

Letenky do Los Angeles

S výhodnými letenkami do Los Angeles sa v posledných týždňoch ako keby roztrhlo vrece. Po ponukách spoločností British Airways a United Airlines tu dnes mámte ponuku spoločnosti Iberia.

Tá je taktiež z pomedzi týchto troch posledných ponúk aj najlacnejšia! Ak by ste sa chceli koncom augusta či počas septembra a októbra vydať do Los Angeles, letenky od Iberie začínajú už na 479€!

V auguste je dostupný jediný odletový termín a to 31. augusta, kde je dostupných posledných niekoľko leteniek.

Lety sú s jedným prestupom v Madride. Väčšinou strávite na letisku niekoľko hodín. Zobrať si so sebou môžete jednu príručnú batožinu a 1 podpalubnú batožinu s maximálnou hmotnosťou 23 kg. 

 

Kalendár termínov

Viedeň - Los Angeles od 479€

Ubytovanie

Iba s letenkami to asi len tak ľahko nepôjde. S ubytovaním je to však veľmi podobné ako s lacnými letmi. Keď viete, kde hľadať, nie je až tak náročné nájsť aj veľmi výhodné ceny. My máme výborné skúsenosti s portálmi:

Booking.com – jeden z najväčších webov podobného druhu. Obsahuje obrovské množstvo zariadení, často krát tu nájdete aj výhodné zľavy(desiatky percent). Storno zdarma a platba až na mieste je niečo, s čím sa tu taktiež nemáte problém stretnúť

Airbnb – alternatíva je využiť možnosti ubytovania priamo od ľudí, ktorí v jednotlivých krajinách bývajú a ponúkajú izbu či byt na prenájom pre turistov z celého sveta. To je Airbnb

letenky Los Angeles

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.