Letenky do Bulharska z Bratislavy za 199 eur – celé leto.

By: Greger Ravik - CC BY 2.0

Ak sa chystáte na dovolenku k moru, možno by vás mohli zaujať letenky do Burgasu už za 199 Eur za spiatočnú letenku priamo z Bratislavského letiska. 

Jedná sa o priame lety leteckej spoločnosti Smart Wings a cesta netrvá dlhšie ako 2 hodiny. Výhodou oproti nízko-nákladovým leteckým spoločnostiam je, že v cene máte zarátanú aj podpalubnú batožinu do 15 kg, a príručnú batožinu. Takže sa nemusíte báť, že si nebudete mať kam zbaliť šnorchel a plutvy.

 Rezervujte si letenky do Burgasu na leto už teraz >>

Ako si užiť dovolenku v Bulharsku lacno?

Zakúpte si zvlášt letenky a rezervujte si ubytovanie už od 6 Eur na noc a osobu. Hotely si môžete rezervovať v predstihu na Booking.com. A vo väčšine prípadov, môžete rezerváciu bezplatne zrušiť a platiť až na mieste. Ak by ste si náhodou rozmysleli do akého hotela pôjdete. A to celé v slovečine.

A čo jedlo? All Inclusive hotely sa pohybujú v top sezóne už od 15 Eur na noc a osobu. Vyhľadajte si podľa svojho dátumu tu >>

Ako sa dostať z letiska do Prímorska alebo na Slnečné Pobrežie do svojho hotela?

Sú tri možnosti. Odporúčame taxi, ktorý by mal výjsť do 10 eur. Druhou možnosťou je autobus za cca 2-4 eur alebo si môžete požičať auto. Auto si rezervujte dopredu TU >>

 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?