Letenky z Bratislavy do Berlína za 17€

socha v Berlíne
By: Davis Staedtler - CC BY 2.0

Chceli by ste si niekam vyraziť, ale nechcete utrácať veľa peňazí? Stačí vám aj nejaká európska metropola? Ste na celkom určite na správnom mieste!

Spoločnosť Ryanair celkom pravidelne vydáva zľavy na letenky z/do rôznych európskych miest.

Do nedele zľavám 15% podľahli letenky z/do Berlína a tak, v prípade, že by ste si chceli v najbližších mesiacoch spraviť len tak na pár dní výlet do európskej metropoly, do tej nemeckej vás letenky budú stáť iba 17€!

Všetko pri odlete z Bratislavy! Letenky za zľavnené ceny máte možnosť nakupovať v termínoch na máj a jún 2016. Ak by ste však chceli letieť napríklad aj počas leta, za letenky zaplatíte len o pár eur viac. Napríklad v termíne 12-14.júl vás spiatočné letenky budú stáť iba 20€. 

🎁 Tip na darček pre cestovateľa: Darčekový poukaz na letenky
 

Za cenu základnej letenky u spoločnosti Ryanair si so sebou môžete zobrať iba príručnú batožinu s maximálnou hmotnosťou 10 kg a rozmermi 55x40x20cm + menšiu tašku s rozmermi 35x20x20cm. Viac o tom píšeme na: Ryanair: Viete aké rozmery a váhu má mať batožina?

Okrem stránok Ryanair môžete letenky zarezervovať aj na stránkach Pelikanu, kde sú len o pár eur drahšie a celá rezervácia prebehne v slovenčine. 

[vc_cta_button call_text=“Bratislava – Berlín od 17€(15-18.6)“ title=“Rezervovať“ target=“_blank“ color=“btn-warning“ icon=“none“ size=“btn-large“ position=“cta_align_right“ href=“https://www.ryanair.com/sk/en/booking/home/BTS/SXF/2016-06-15/2016-06-18/1/0/0/0″ el_class=“text_call“]

Ubytovanie

Iba s letenkami to asi len tak ľahko nepôjde. S ubytovaním je to však veľmi podobné ako s lacnými letmi. Keď viete, kde hľadať, nie je až tak náročné nájsť aj veľmi výhodné ceny. My máme výborné skúsenosti s portálmi:

Booking.com – jeden z najväčších webov podobného druhu. Obsahuje obrovské množstvo zariadení, často krát tu nájdete aj výhodné zľavy(desiatky percent). Storno zdarma a platba až na mieste je niečo, s čím sa tu taktiež nemáte problém stretnúť

Airbnb – alternatíva je využiť možnosti ubytovania priamo od ľudí, ktorí v jednotlivých krajinách bývajú a ponúkajú izbu či byt na prenájom pre turistov z celého sveta. To je Airbnb

letenky Berlín

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?