Letenky na Borneo od 469€

orangutan na Borneu
By: Alistair Kitchen - CC BY 2.0

Chcete letieť za skutočnou exotikou? Pri vyslovení slova „Borneo“ vás nemôže napadnúť nič iné! S aktuálnou ponukou spoločnosti Qatar Airways v spolupráci s Malaysia Airlines máte možnosť navštíviť tento tretí najväčší ostrov sveta už od 469€!

Letenky sú dostupne v pomerne veľkom množstve termínov od apríla do októbra 2016, pričom ako tomu väčšinou býva, pri letných mesiacoch je tých leteniek pomenej. 

Lety sú s dvoma prestupmi. Najskôr letíte z Budapešti do Doha so spoločnosťou Qatar Airways, následne z Doha do Singapuru taktiež s Qatar Airways a odtiaľ do mesta Kuching s Malaysia Airline. 

Qatar Airways pritom patrí k svetovej špičke medzi dopravcami a za rok 2015 sa dokonca umiestnili na prvom mieste rebríčka najlepších spoločností.

V cene letenky máte možnosť zobrať si so sebou príručnú batožinu a podpalubnú batožinu s maximálnou hmotnosťou 30kg.


Letenky na Borneo(Kuching)

 Odlet: Budapešť |  Termín: október – február  |  Cena: od 469€

Kalendár termínov

Ubytovanie

Letenky samotné vám stačiť nebudú. Ak by ste si najradšej rovno zarezervovali aj ubytovanie za výhodné ceny, odporúčame využiť jeden z nasledujúcich webov :

Booking.com – zavedený portál, ktorý pozná väčšina cestovateľov. Veľká ponuka zariadení, časté zľavy, slušné ceny a férový prístup. 

Airbnb – ponuka ubytovania priamo od ľudí v jednotlivých krajinách

letenky Kuching

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?