Letenky Amsterdam – Panama City za 339€

Zeleň v Panama City
By: F Delventhal - CC BY 2.0

Výborná akcia od spoločnosti Lufthansa. S aktuálnou ponukou leteniek tejto spoločnosti máte možnosť letieť z Amsterdamu do Panamy už od 339€. 

Termíny sú dostupné od februára do mája 2016 .Termínov je síce zatiaľ pomerne dosť, ale cena za letenky je vysoko pod priemerom. Nečudoval by som sa teda, keby sa letenky vypredávali naozaj rýchlo. 

A ako sa dostať do Amsterdamu? Ak by ste chceli ísť autobusom z Bratislavy, môžete využiť ponuku Student Agency . Ďalšou možnosťou je letieť z Bratislavy s RyanAir do Bruselu alebo z Budapešti s WizzAir do Eindhovenu a následne sa vlakom či autobusom dopraviť do Amsterdamu. Na trase Eindhoven – Amsterdam vlak stojí napríklad okolo 18€. Dobrou alternatívou je taktiež využiť aktuálnu ponuku zľavnených leteniek od spoločnosti KLM na letenky z Viedne do Amsterdamu za 99€.  Termíny sa s letmi do Panamy pekne dopĺňajú. 


Letenky Amsterdam – Panama City

 Odlet: Amsterdam |  Termín: 5.5.-24.5.2016 |  Cena: 339€

Rezervovať Kompletný kalendár termínov

letenky Amsterdam


Ubytovanie

Chcete si rezervovať ubytovanie online? Využite online službu booking.com. Pri veľkom množstve zariadení platíte až na mieste a storno vás nestojí nič. Alternatívou je využitie ubytovania u miestnych cez stránky https://cs.airbnb.com/.

 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?