Singapore Airlines – skúsenosti, recenzie a hodnotenia

Recenzie na aerolinku Singapore Airlines od nás pre nás. Napíš nám nižšie svoju skúsenosť s Singapore Airlines, aby si tí čo hľadajú o nich informácie, mohli prečítať konkrétne skúsenosti konkrétnych ľudí.

5 out of 5

Recenzie (2)

JM
Jakub Mornár
máj 17, 2023

Recenzia na Singapore Airlines

Overall (5 out of 5)
Moje hodnotenie (5 out of 5)
Letel som so Singapore Airlines na trase MUC-SIN-SYD, SYD-SIN-MUC lietadlami typu A350-900, A380-800 na prelome december/január v economy class. Keďže mám odlietané aj s Emirates, Qatar, Etihad, Singapore Airlines ma veľmi milo prekvapil a zatiaľ som s nimi najviac spokojný a to predbehli aj Qatar. Entertainment systém výborný, wifi veľmi dobrej kvality, sedadlá príjemné s dostatočným legeoomom aj pre vysokú osobu. Každý dostáva deku, vankúš, hygienický kit a pri dlhších letoch si môžete vypýtať sleeping mask a earplugs. Na toaletách boli vždy zubné kefky aj s pastou. Čo sa týka výberu jedál, veľký sortiment na palube, ktorý je obmieňaný komplet raz mesačne. Na výber boli vždy dve mäsité a jedno vegetariánske jedlo. Nápoje klasika, soft drinks, káva/čaj, z alkoholického víno a tvrdé. Pri ceste do Sydney mi v Singapure ostal kufor, ale poslali ho okamžite ďalšou linkou a došiel o 5 hodín po mne. Call service vždy ochotný pomôcť a rýchlo zdvíhajú telefóny. Dokonca počas prestupu v Singapure som ich poprosil či môžem ísť na neskorší let a vedeli mi s tým vyhovieť. Odporúčam všetkým, ktorí rozmýšľajú nad letom so Singapore Airlines.
Y
Yaroo
máj 17, 2023

A380 - Pariz - Singapur - Melbourne

Overall (5 out of 5)
Moje hodnotenie (5 out of 5)
Pekne moderne lietadla, prijemny profesionalny personal, chutne jedlo, dostatok miesta a economy class sedadla aj na hornej palube A380-tky. Je to ozaj zazitok. Konfiguracia sedadiel na hornej palube je 2-4-2, idealne ak cestujete vo dvojici - nemusite nikoho preskakovat. Pozdlz okien su priestranne odkladacie skrinky na vankuse a deky a ine drobnosti.

Napísať hodnotenie

Moje hodnotenie
Letel som so Singapore Airlines na trase MUC-SIN-SYD, SYD-SIN-MUC lietadlami typu A350-900, A380-800 na prelome december/január v economy class. Keďže mám odlietané aj s Emirates, Qatar, Etihad, Singapore Airlines ma veľmi milo prekvapil a zatiaľ som s nimi najviac spokojný a to predbehli aj Qatar. Entertainment systém výborný, wifi veľmi dobrej kvality, sedadlá príjemné s dostatočným legeoomom aj pre vysokú osobu. Každý dostáva deku, vankúš, hygienický kit a pri dlhších letoch si môžete vypýtať sleeping mask a earplugs. Na toaletách boli vždy zubné kefky aj s pastou. Čo sa týka výberu jedál, veľký sortiment na palube, ktorý je obmieňaný komplet raz mesačne. Na výber boli vždy dve mäsité a jedno vegetariánske jedlo. Nápoje klasika, soft drinks, káva/čaj, z alkoholického víno a tvrdé. Pri ceste do Sydney mi v Singapure ostal kufor, ale poslali ho okamžite ďalšou linkou a došiel o 5 hodín po mne. Call service vždy ochotný pomôcť a rýchlo zdvíhajú telefóny. Dokonca počas prestupu v Singapure som ich poprosil či môžem ísť na neskorší let a vedeli mi s tým vyhovieť. Odporúčam všetkým, ktorí rozmýšľajú nad letom so Singapore Airlines.Pekne moderne lietadla, prijemny profesionalny personal, chutne jedlo, dostatok miesta a economy class sedadla aj na hornej palube A380-tky. Je to ozaj zazitok. Konfiguracia sedadiel na hornej palube je 2-4-2, idealne ak cestujete vo dvojici - nemusite nikoho preskakovat. Pozdlz okien su priestranne odkladacie skrinky na vankuse a deky a ine drobnosti.Singapore Airlines - skúsenosti, recenzie a hodnotenia