Iberia – skúsenosti, recenzie a hodnotenia

Máš dobrú či zlú skúsenosť s Iberia? Napíš nám o nej v recenziách nižšie – nech aj ostatní vedia, čo od Iberia môžu očakávať.

3 out of 5

Recenzie (8)

EG
Emil Gábriš
aug 5, 2023

Brazilia

Overall (5 out of 5)
Moje hodnotenie (5 out of 5)
Letel som s Iberiov do Brazílie Recife tam aj späť a super skúsenosť letušky veľmi milé super.
S
Simona
aug 4, 2023

Iberia skusenost

Overall (5 out of 5)
Moje hodnotenie (5 out of 5)
Cestovala som leteckou spolocnostou Iberia vramci Spanielska a aj mimo neho. Let bol zakazdym prijemny, sedadla pohodlnejsie ako v niektorých nizkonakladovych spolocnostiach. Meskania alebo ine problemy som s nimi nezazila.
T
T
aug 4, 2023

Najhorsia letecka spolocnost

Overall (1 out of 5)
Moje hodnotenie (1 out of 5)
Najhorsi zazitok s touto leteckou spolocnostou. Transatlanticky let z VIE do NYC. Prvy dojem novy Airbus vyzeralo to slubne, ale neprijemne prekvapenie ako aerolinka natlacila sedadla na seba. Komfort sedenia je katastrofalny. Servis na palube podpriemerny, vyber jedal a napojov je velmi obmedzeny, maly a na medzinardny let ubohe. Personal je vysoko neprofesionalny bez akehokolvek zaujmu o pasazierov, nezaujimaju sa o vas a ignoruju vas. Ja som letel Iberia prvy a posledny krat.
DK
Diana Kollerová
aug 3, 2023

Veľmi zlá skúsenosť

Overall (2 out of 5)
Moje hodnotenie (2 out of 5)
Leteli sme s Iberiou v júni 2023 na Kostariku z Viedne, s prestupom v Madride. Pohodlie a lietadlo bolo vcelku ok, až na to, že v našej časti fungovali počas letu z Madridu na Kostariku až 2 toalety zo 4 a nonstop bola na ne neskutočná rada, že človek bol rad, ak sa dostal aspoň 1x na wc, o čistote wc po toľkých použitiach cestujúcimi radšej nepíšem. Podavaneho jedla bolo extrémne malo, reálne sme boli dosť hladní počas letu a soft drinky a nebodaj alkohol sme si mohli dať zdarma len 1x, zvyšok nás poslali objednať si k baru za cash. Cestou naspäť rovnako hrozný zážitok s tým, že mne prišlo z jedla 15 min pred pristátím v Madride neskutočne zle od žalúdka, takze naše 10hodinove medzipristátie v Madride sme strávili na letisku, kde mi priateľ musel kúpiť v lekárni lieky na nevoľnosť, aby som vôbec zvladla druhý let do Viedne. Pred kúpou letenky sme sa rozhodovali medzi KLM a Iberiou a na základe lepších recenzií sme kúpili cez Iberiu a bolo to veľmi zle rozhodnutie.
H
Helena
aug 3, 2023

Iberiu nemusím

Overall (3 out of 5)
Moje hodnotenie (3 out of 5)
Lietam velmi casto ale jedine iberia dokaze rozbiť kufor na šalát🙈a ak sa pomýlite pri kúpe letenky v mene proste preklep priamo cez ich web, nepovoľuju opravu. Na ich info linke mi povedali ze si musim kupit novu letenku🙈. Ostatne sluzby Ok.
M
Mária Špiláková Steinbergerová
aug 3, 2023

Ja mám len dobre skúsenosti 🫶

Overall (5 out of 5)
Moje hodnotenie (5 out of 5)
Ahojky ja mám len dobre skúsenosti na trati viden Madrid las Palmas a naspäť cez Barcelonu alebo priame lety :)
S
Silvia
aug 3, 2023

Najhorsie jedlo v zivote ktore som pocas letu zjedla

Overall (1 out of 5)
Moje hodnotenie (1 out of 5)
Pri lete z Havanny do Madridu v January 2023, za letenku ktora stala 950EU jednym smerom, som dostala na palube take zle maso v omacke s neakou ryžou ake som este nikdy nemala! Uz pri konzumacii chutilo ako podrazky, vyzeralo prekorebene v neakej mastnej omacke, no kedze som mala hodiny letu pred sebou, tak som ho nakoniec zjedla. To len viedlo k 2 hodinovemu vracaniu v cakarni na letisku v medzi pristati do Viedne a trvalo este par dni nez sa zaludok napravil. Taktiez nutili ludi mat masky na tvári dlho po tom co uz toto povinnostou nikde nebolo. Uz nikdy touto spoločnosťou nepoletim.
V
Vladys
aug 3, 2023

Recenzia Iberia

Overall (4 out of 5)
Moje hodnotenie (4 out of 5)
Letel som s Iberiou trasu Viedeň - Madrid - Boston. Prvý kratší let (3 hodiny) bez nápoja, všetko za poplatok. Dlhší let všetko v poriadku. Miesta na sedenie sú menšie a pre vyšších ľudí nie úplne komfortné. Vec čo hodnotim nie moc pozitívne, že všetky hlásenia sú v španielčine. Hlásenia v angličtine nie uplne zrozumiteľné.

Napísať hodnotenie

Moje hodnotenie
Letel som s Iberiov do Brazílie Recife tam aj späť a super skúsenosť letušky veľmi milé super.Cestovala som leteckou spolocnostou Iberia vramci Spanielska a aj mimo neho. Let bol zakazdym prijemny, sedadla pohodlnejsie ako v niektorých nizkonakladovych spolocnostiach. Meskania alebo ine problemy som s nimi nezazila.Najhorsi zazitok s touto leteckou spolocnostou. Transatlanticky let z VIE do NYC. Prvy dojem novy Airbus vyzeralo to slubne, ale neprijemne prekvapenie ako aerolinka natlacila sedadla na seba. Komfort sedenia je katastrofalny. Servis na palube podpriemerny, vyber jedal a napojov je velmi obmedzeny, maly a na medzinardny let ubohe. Personal je vysoko neprofesionalny bez akehokolvek zaujmu o pasazierov, nezaujimaju sa o vas a ignoruju vas. Ja som letel Iberia prvy a posledny krat.Leteli sme s Iberiou v júni 2023 na Kostariku z Viedne, s prestupom v Madride. Pohodlie a lietadlo bolo vcelku ok, až na to, že v našej časti fungovali počas letu z Madridu na Kostariku až 2 toalety zo 4 a nonstop bola na ne neskutočná rada, že človek bol rad, ak sa dostal aspoň 1x na wc, o čistote wc po toľkých použitiach cestujúcimi radšej nepíšem. Podavaneho jedla bolo extrémne malo, reálne sme boli dosť hladní počas letu a soft drinky a nebodaj alkohol sme si mohli dať zdarma len 1x, zvyšok nás poslali objednať si k baru za cash. Cestou naspäť rovnako hrozný zážitok s tým, že mne prišlo z jedla 15 min pred pristátím v Madride neskutočne zle od žalúdka, takze naše 10hodinove medzipristátie v Madride sme strávili na letisku, kde mi priateľ musel kúpiť v lekárni lieky na nevoľnosť, aby som vôbec zvladla druhý let do Viedne. Pred kúpou letenky sme sa rozhodovali medzi KLM a Iberiou a na základe lepších recenzií sme kúpili cez Iberiu a bolo to veľmi zle rozhodnutie.Lietam velmi casto ale jedine iberia dokaze rozbiť kufor na šalát🙈a ak sa pomýlite pri kúpe letenky v mene proste preklep priamo cez ich web, nepovoľuju opravu. Na ich info linke mi povedali ze si musim kupit novu letenku🙈. Ostatne sluzby Ok.Iberia - skúsenosti, recenzie a hodnotenia