Emirates – skúsenosti, recenzie a hodnotenia

Boli ste s Emirates spokojní? Alebo nespokojní? Nech to už bolo akokoľvek, budeme radi ak s nami budete svoju skúsenosť s Emirates zdieľať a napíšete nám svoju recenziu. Nech tí, ktorí budú hľadať informácie o Emirates, ich našli práve tu.

5 out of 5

Recenzie (2)

A
Alica
feb 16, 2023

Excellent

Overall (5 out of 5)
Moje hodnotenie (5 out of 5)
Minulý rok som s Emirates letela do NYC. Pôvodne som však mala letieť cez inú leteckú spoločnosť ale pre technické problémy vo Viedni som nestihla prestup v Miláne a Emirates ma zachránili. Letela som v janurári 2021 počas Covid-19 pandémie. Pre problémy s e-mailom mi aj vytlačili letenku a vstupný formulár. Majú skvelý servis, velmi ochotný a príjemný personál a tiež chutné jedlo. Za mňa, určite odporúčam.
M
Miroslav
feb 15, 2023

Super aerolinka

Overall (5 out of 5)
Moje hodnotenie (5 out of 5)
Výborná aerolinka, super servis, výborné jedlo. Nie je nad čím rozmýšľať, keď sa objavia dobré ceny leteniek.

Napísať hodnotenie

Moje hodnotenie
Minulý rok som s Emirates letela do NYC. Pôvodne som však mala letieť cez inú leteckú spoločnosť ale pre technické problémy vo Viedni som nestihla prestup v Miláne a Emirates ma zachránili. Letela som v janurári 2021 počas Covid-19 pandémie. Pre problémy s e-mailom mi aj vytlačili letenku a vstupný formulár. Majú skvelý servis, velmi ochotný a príjemný personál a tiež chutné jedlo. Za mňa, určite odporúčam.Výborná aerolinka, super servis, výborné jedlo. Nie je nad čím rozmýšľať, keď sa objavia dobré ceny leteniek.Emirates - skúsenosti, recenzie a hodnotenia