Air Malta – skúsenosti, recenzie a hodnotenia

Plánujete letieť s Air Malta? Nižšie si môžete prečítať recenzie od predchádzajúcich cestujúcich. Leteli ste už s Air Malta? Zanechajte nám tu svoju recenziu.

2.5 out of 5

Recenzie (2)

M
Matej
jún 14, 2023

PRG-MLA

Overall (1 out of 5)
Moje hodnotenie (1 out of 5)
Moja zrejme najhoršia skúsenosť s komerčným letom. Odlet z Prahy nám posunuli o 5 hodín, no to sme sa dozvedeli až na letisku keďže nás o tom nikto neinformoval. Spiatočný let nám zrušili cca týždeň pred odletom takže sme museli hľadať iný let.
F
Fero
jún 14, 2023

Air Malta

Overall (4 out of 5)
Moje hodnotenie (4 out of 5)
išli sme v 2017 z Viedne do Luqy (Malta), nič výnimočné sa od tejto spoločnosti nedá očakávať, ale ani nesklame, dali nám tuším nejakú bagetu, mali v tom čase (teraz už tuším patria pod Ryanair) vlastné check-in pulty vo Viedni, čo už asi neplatí. Každopádne, lietadlo bolo v poriadku, turbulencie na ceste naspäť boli dosť silné a piloti to zvládli ako by mali, čiže hodnotím lety v poriadku. Nemal by som problém s nimi letieť znova, len destináciu by som zmenil :)

Napísať hodnotenie

Moje hodnotenie
Moja zrejme najhoršia skúsenosť s komerčným letom. Odlet z Prahy nám posunuli o 5 hodín, no to sme sa dozvedeli až na letisku keďže nás o tom nikto neinformoval. Spiatočný let nám zrušili cca týždeň pred odletom takže sme museli hľadať iný let.išli sme v 2017 z Viedne do Luqy (Malta), nič výnimočné sa od tejto spoločnosti nedá očakávať, ale ani nesklame, dali nám tuším nejakú bagetu, mali v tom čase (teraz už tuším patria pod Ryanair) vlastné check-in pulty vo Viedni, čo už asi neplatí. Každopádne, lietadlo bolo v poriadku, turbulencie na ceste naspäť boli dosť silné a piloti to zvládli ako by mali, čiže hodnotím lety v poriadku. Nemal by som problém s nimi letieť znova, len destináciu by som zmenil :)Air Malta - skúsenosti, recenzie a hodnotenia