Air France – skúsenosti, recenzie a hodnotenia

Boli ste s Air France spokojní? Alebo nespokojní? Nech to už bolo akokoľvek, budeme radi ak s nami budete svoju skúsenosť s Air France zdieľať a napíšete nám svoju recenziu. Nech tí, ktorí budú hľadať informácie o Air France, ich našli práve tu.

3.5 out of 5

Recenzie (3)

M
Mirka
jún 14, 2023

Veľmi kvalitná a spoľahlivá spoločnosť

Overall (5 out of 5)
Moje hodnotenie (5 out of 5)
S air France som v dobe covidovej mala niekoľko rezervovanych letov. Na žiaden som však nemohla odletieť. Nakoľko bud nebola ešte otvorená Amerika, alebo v krajine boli opatrenia ktoré nedovolovali si užiť dovolenku. Vo všetkých prípadoch som riešila situáciu cez telefón a operátori hovorili český. Všetko vyriešili v nás prospech. Najskôr nám dali na výber voucher alebo peniaze, no nakoľko sme vedeli ze budeme letieť s nimi tak sme dali voucher. V druhom prípade ďalšie zrušenie išlo do peňažného vrátenia a peniaze sme mali do 10 dni späť na účet. V januári 2022 sme s nimi leteli do Mexika. Jedlo bolo výborné, a 2 hodiny pred pristatim boli raňajky takisto vyborne. Navyše do baru na konci lietadla sa dalo ísť hocikedy. ponúkali aj šampanské. Letušky boli milé, vždy pomohli so vsetkym. Leteli sme v triede economy. Prestup v Paríži bol rýchly, bez meskani.
J
Jana
jún 13, 2023

Zruseny let a kompenzacia

Overall (4 out of 5)
Moje hodnotenie (4 out of 5)
AirFrance nam zrusilo vianocny len z Guadeloupe do Pariza, dovod bol, ze auto naburalo do lietadla na letisku v Parizi. Po dvojhodinovom dohadovani sa s personalom na letisku, ktori sa tvaril ze nevie po anglicky, nam zabezpecili ubytovanie, stravu a taxi, odleteli sme o den neskor relativne uz bez problemov. Uzili sme si den dovolenky navyse a doma poziadali o kompenzaciu 600€. Prvy krat ju zamietli ale na druhy pokus narok schvalili. Servis na palube bol v poriadku, len tazsie dohovorit sa anglicky s nimi.
M
Martina
jún 13, 2023

Zlá skúsenosť

Overall (1 out of 5)
Moje hodnotenie (1 out of 5)
Pre mňa najhoršia letecká spoločnosť vôbec. Na 11 hodinovom dennom lete sme dostali po vzlietnutí jedlo a nápoje a potom 7 HODÍN NIČ, letušky ani raz za celý ten čas neponúkli pasažierom vodu - to som u žiadnej inej leteckej spoločnosti nezažila. Kto sa chcel napiť, musel ich vyhľadať vzadu pri WC, čo bolo dosť nekomfortné. Nehovoriac o tom, že letuška na anglický dialóg vždy odpovedala po francúzsky, aj keď teda očividne tej angličtine rozumela. Po pristáti nám prišli všetky kufre totálne rozbité - aj keď na tom už letecká spoločnosť asi nemá podiel.

Napísať hodnotenie

Moje hodnotenie
S air France som v dobe covidovej mala niekoľko rezervovanych letov. Na žiaden som však nemohla odletieť. Nakoľko bud nebola ešte otvorená Amerika, alebo v krajine boli opatrenia ktoré nedovolovali si užiť dovolenku. Vo všetkých prípadoch som riešila situáciu cez telefón a operátori hovorili český. Všetko vyriešili v nás prospech. Najskôr nám dali na výber voucher alebo peniaze, no nakoľko sme vedeli ze budeme letieť s nimi tak sme dali voucher. V druhom prípade ďalšie zrušenie išlo do peňažného vrátenia a peniaze sme mali do 10 dni späť na účet. V januári 2022 sme s nimi leteli do Mexika. Jedlo bolo výborné, a 2 hodiny pred pristatim boli raňajky takisto vyborne. Navyše do baru na konci lietadla sa dalo ísť hocikedy. ponúkali aj šampanské. Letušky boli milé, vždy pomohli so vsetkym. Leteli sme v triede economy. Prestup v Paríži bol rýchly, bez meskani.AirFrance nam zrusilo vianocny len z Guadeloupe do Pariza, dovod bol, ze auto naburalo do lietadla na letisku v Parizi. Po dvojhodinovom dohadovani sa s personalom na letisku, ktori sa tvaril ze nevie po anglicky, nam zabezpecili ubytovanie, stravu a taxi, odleteli sme o den neskor relativne uz bez problemov. Uzili sme si den dovolenky navyse a doma poziadali o kompenzaciu 600€. Prvy krat ju zamietli ale na druhy pokus narok schvalili. Servis na palube bol v poriadku, len tazsie dohovorit sa anglicky s nimi.Pre mňa najhoršia letecká spoločnosť vôbec. Na 11 hodinovom dennom lete sme dostali po vzlietnutí jedlo a nápoje a potom 7 HODÍN NIČ, letušky ani raz za celý ten čas neponúkli pasažierom vodu - to som u žiadnej inej leteckej spoločnosti nezažila. Kto sa chcel napiť, musel ich vyhľadať vzadu pri WC, čo bolo dosť nekomfortné. Nehovoriac o tom, že letuška na anglický dialóg vždy odpovedala po francúzsky, aj keď teda očividne tej angličtine rozumela. Po pristáti nám prišli všetky kufre totálne rozbité - aj keď na tom už letecká spoločnosť asi nemá podiel.Air France - skúsenosti, recenzie a hodnotenia