Last minute SARDÍNIA – letenky z Viedne už od 38€!

Cala Coticcio, Sardínia
Malebná pláž Cala Coticcio má prezývku Tahiti Sardínie.

Máme tu pre vás ďalší tip na letnú dovolenku s odletom už budúci týždeň. Letenky na Sardíniu s odletom z Viedne sú momentálne dostupné už od 38€ za let tam aj naspäť dohromady.

Letí sa so spoločnosťou WizzAir a za 38€ sú dostupné letenky na Sardíniu pre členov tzv. Wizz Discount Club, 58€ pre nečlenov.

Členstvo môžeme odporučiť. Dá sa prikúpiť priamo pri rezervácii letenky a zľava plynúca z členstva sa vám aplikuje aj na práve kupované letenky. Členstvo pritom stojí na rok 30€ pre dvojicu a bežná zľava pri spiatočnej letenke pre jednu osobu je 15-20€. Veľmi rýchlo teda na členstve ako takom profitujete.

Letí sa v termíne 27.6-4.7.2021. Týždňová dovolenka s odletom v nedeľu  ráno a príletom naspäť o týždeň doobeda.

Na Sardíniu sa dá letieť z viacerých letísk a viacerými leteckými spoločnosťami. Kalendáre termínov si môžete pozrieť na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si so sebou menšiu batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ak by ste jej potrebovali viac, dá sa samozrejme priplatiť si za priority boarding, ktorý vám umožní si zobrať ďalšiu väčšie príručnú batožinu alebo si zaplatiť umiestnenie ďalšej batožiny do podpalubia.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Alghero
od 38€
27.6-4.7.2021

Vstup do Talianska a návrat na Slovensko

Na vstup do Talianska je potrebné mať negatívny PCR alebo Ag test nie starší ako 48 hodín (Za 37€ sa dajú na Slovensku urobiť tu). Testovať sa musia pred vstupom do Talianska aj zaočkovaní dovolenkári.

Každý cestujúci musí pred letom vyplniť aj tento elektronický formulár+ pri ceste na Sardíniu aj tento.

Po návrate na Slovensko je potrebné absolvovať PCR test, Ag test, alebo nastúpiť do 14-dennej karantény. Negatívny výsledok testu ruší povinnosť karantény a je možné ho vykonať ihneď po návrate na Slovensko.

Konkrétne detaily nájdete na príslušných stránkach MZV. Tieto pravidlá sa v čase môžu meniť. Odporúčame ich teda pravidelne sledovať.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Na letisko vo Viedni pravidelne jazdia autobusy slovenskej spoločnosti SlovakLines skoro každú hodinku. Lístky kúpite už od 7,90€ priamo na ich stránke. Júlové/augustové lístky sa objaviac v ponuke o niekoľko týždňov.

Tip na ubytovanie

 B&B La Rucchetta – štúdio s klimatizáciou, WiFi, súkromnou kúpeľňou a prístupom k bazénu. K najbližšej pláži to budete mať iba 1 300 metrov. Predchádzajúci dovolenkári hodnotia zariadenie 8,5/10 a za týždeň zaň zaplatíte ako dvojica 602€ – 301€/osoba, 43€/osoba/noc.

Prípadne si môžete pozrieť celú ponuku ubytovania s tisíckami zariadení na Sardínii na tejto stránke.

letenky z Viedne do Alghera

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)