Last minute MALTA – letenky z Viedne už za 16€!

Popeye village, Malta
Západ slnka nad Popeye Village, Malta

Čo tak si spraviť už o pár dní výlet do Stredomoria, na krásnu Maltu? Spiatočné letenky s odletom z Viedne sú aj v last minute termíne dostupné už za 16€!

Letí sa v termíne 4-8.10.2021 na kratší výlet – čiže odlet už o 8 dní. Aktuálne predpovede hovoria o teplotách okolo 27°C.

Za nízke ceny sa dá letieť aj počas ďalších termínov počas októbra. Napríklad 6-13.10.2021, 13-20.10.2021.

Prípadne si môžete pozrieť aj linky od iných leteckých spoločností či z iných letísk na tejto stránke.

Pri najnižšej cene leteniek si so sebou môžete zobrať malú batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Pri rezervácii si v prípade potreby môžete priplatiť aj dodatočnú batožinu na palube(zakúpením priority boarding) či do podpalubia.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Malta
16€
napr. 04-08.10.2021

Tip na ubytovanie?

be.HOTEL4* hotel v Si. Julian's iba 200 metrov od piesočnatej pláže St. George's s veľkým bazénom na streche s panoramatickým výhľadom. V cene máte aj raňajky a bezplatné storno. Za 4 noci zaplatíte ako dvojica 498€ – 249€/osoba, 62€/osoba/noc.

Prípadne si môžete pozrieť celú ponuku ubytovania na Malte na tejto stránke.

Pravidlá vstupu na Maltu

Zaočkované osoby môžu vstúpiť na Maltu bez potreby karantény či testu. Musí však uplynúť aspoň 14 dní od plného zaočkovania. Deti medzi 5-12 rokmi musia absolvovať PCR test a na Maltu prísť s negatívnym výsledkom, ktorý nebude starší ako 72 hodín. Deti do 5 rokov sú od testovania oslobodené.

Nezaočkované osoby môžu na Maltu prísť, ale podmienky majú na dovolenkovanie pomerne nevhodné. Pred cestou totižto treba absolvovať PCR test a po príchode na Maltu majú nariadenú 14-dennú karanténu.

Viac info na stránkach MZV.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Medzi Bratislavou a viedenským letiskom pravidelne jazdí napríklad slovenská autobusová spoločnosť Slovak Lines počas takmer celého dňa či noci. Lístky začínajú na 7,99€ v jednom smere. Ponuku si môžete pozrieť na tejto stránke.

Last minute MALTA - letenky z Viedne už za 16€!

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 2

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?