Last minute KANÁRSKE OSTROVY – letenky na Lanzarote za 79€!

Playa Mujeres, Lanzarote
Playa Mujeres, Lanzarote

Last minute letenky na španielsky Kanársky ostrov Lanzarote sú pri odlete z Viedne dostupné už za 79€! Odlietať pritom budete už na začiatku budúceho týždňa.

Najlacnejšie letenky sú dostupné napríklad na termín 06-13.09.2022. V utorok z Viedne odletíte a o 7 dní neskôr v utorok priletíte naspäť.

Na Lanzarote aktuálne hlásia na budúci týždeň teploty okolo 27°C. 

Celý kalendár termínov si môžete pozrieť na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Lanzarote
79€
napr. 06-13.09.2022

Tip na ubytovanie

Villa Canaima apartmány pár kilometrov od letiska s vlastným bazénom a pár stoviek metrov od pláže. Majú skvelé hodnotenia s priemerom 9,3/10. Apartmány majú vlastnú kuchynku, kúpeľňu, balkón, TV, klimatizáciu aj pripojenie WiFi. Za 7 nocí zaplatíte ako dvojica 1254€ – 627,00€/osoba, 89,57€/osoba/noc.

Celú ponuku ubytovania si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Medzi Bratislavou a viedenským letiskom pravidelne jazdí napríklad slovenská autobusová spoločnosť Slovak Lines počas takmer celého dňa či noci. Lístky začínajú na 7,99€ v jednom smere. Ponuku si môžete pozrieť na tejto stránke

letenky z Viedne na Lanzarote

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?