Last Minute dovolenka v Albánsku v 5* hoteli za 440€ s odletom z Bratislavy

Albánsko

Zajazd do hotela Royal G ponúka luxusnú dovolenku na nádherných albánskych plážach. Tento moderný hotel, ktorý má skvelé hodnotenia, je ideálnou voľbou pre všetkých, ktorí hľadajú kvalitnú dovolenku za výhodnú cenu.

Termín: 4.-11.9. – Rezervujte

📍Poloha hotela

Hotel Royal G je vzdialený len 2,5 km od centra Durrësu. Pre tých, ktorí milujú lokálnu kultúru a gastronómiu, sú najbližšie obchody, bary a reštaurácie len 200 m od hotela. Autobusová zastávka je hneď 100 m od hotela, čo umožňuje jednoduchý prístup k lokálnym atrakciám. Navyše, letisko v Tiranë je vzdialené iba 33 km.

🏖️Pláž a vybavenie

Hotel je situovaný priamo na verejnej písčitej pláži. Lehátka a slnečníky na pláži sú poskytované zdarma, zatiaľ čo osušky sú k dispozícii za poplatok.

🛏️Ubytovanie

Hotel ponúka izby pre dve osoby s vlastným sociálnym zariadením, klimatizáciou, satelitnou televíziou, trezorom a chladničkou. Niektoré izby majú aj balkón s bočným výhľadom na more.

🍽️Stravovanie

All-inclusive ponuka zahrňuje ranajky, obed a večere. Taktiež sú v cene zahrnuté místne nealkoholické a alkoholické nápoje v určenom bare.

🎉Zábava a aktivity

Pre tých, ktorí si chcú dopriať aj športové vyžitie alebo výlety do okolia, hotel ponúka rôzne vodné športy na pláži za poplatok.

Nezmeškajte túto jedinečnú príležitosť a rezervujte si svoju dovolenku ešte dnes!

Last Minute dovolenka v Albánsku v 5* hoteli za 440€ s odletom z Bratislavy

 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?