Last minute Burgas – odlet z Viedne už zajtra za 20€

Sand on the beach. Blurred background of bridge and sunrise.

Jeden tip na last minute výlet ku Čiernemu moru do Bulharska. Spiatočné letenky s odletom už zajtra sú dostupné už za 20€!

Letí sa zajtra podvečer 6.10.2020 o 18:15 a naspäť sa vrátite 13.10.2020. Za o 4€ navyše sa dá letieť aj v kratšom termíne 6-9.10.2020.

Neskôr sa dá letieť napríklad v termíne 9-13.10.2020 – v piatok odletíte a v utorok sa vrátite naspäť.

Predpoveď počasia hovorí o tom, že najbližšie dva dni má byť veľmi horúco – okolo 28-30°C. Následne sa ochladí a teploty sa budú pohybovať niekde medzi 20-25°C.

Celý kalendár termínov si môžete pozrieť na tejto stránke.

V základnej cene letenky si so sebou môžete zobrať menšiu tašku s rozmermi 40x25x20cm. No ak by ste batožiny potrebovali viac, dá sa samozrejme dokúpiť.

Bulharsko je pre Slovákov otvorené. Rovnako tak Slovensko berie Bulharsko ako menej rizikovú krajinu – po návrate teda netreba ani test ani karanténu. Situácia s vírusom je u nich podstatne lepšia ako u nás – my vykazujeme 3x viac prípadov na počet obyvateľov v porovnaní s Bulharmi.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Burgas
20€
6-13.10.2020
Viedeň
Burgas
24€
6-9.10.2020

Autobusom na letisko vo Viedni

Na letisko vo Viedni jazdí pravidelne autobusová spoločnosť Slovak Lines. Lístky sa dajú kúpiť už od 5,90€ jednosmerne a jazdí sa väčšinu dňa v hodinových intervaloch. Na vyššie uvedené termíny si môžete pozrieť lístky na tejto stránke.

Tip na ubytovanie

My odporúčame ísť z Burgasu južne do mestečka Sozopol. Nachádzajú sa tam krajšie pláže a aj celé mestečko je omnoho krajšie ako Burgas. Jazdia tam pritom pravidelne autobusy s autobusovej stanice v Burgase.

Guest House La Rose – ubytovanie so skvelou polohou v Sozopole kúsok od oboch hlavných pláží. Za 7 nocí tu zaplatíte ako dvojica 126€ – 63€/osoba, 9€/osoba/noc.

Prípadne si pozrite celú ponuku ubytovania so stovkami zariadení na tejto stránke. Výber je široký.

letenky z Viedne do Burgasu

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)