LAS VEGAS – letenky na leto 2021 už za 339€!

Aj do Las Vegas sa dajú už dnes kúpiť letenky za veľmi dobrú cenu. A to aj na letné prázdniny! Momentálne sú dostupné už za 339€!

Letieť sa dá pritom v termínoch od marca do augusta 2021. My odporúčame zvoliť predovšetkým jún/júl/august. To už by sa mohlo cestovať podstatne jednoduchšie ako aktuálne.

Celý kalendár termínov si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke.

Približne 210 kilometrov od Las Vegas sa nachádza aj známy Grand Canyon. Ak by ste teda leteli do tejto oblasti, určite stojí za návštevu.

V cene je možnosť zobrať si základnú príručnú batožinu s rozmermi 55x40x20cm. Prestupovať budete 2x – raz v Helsinkách a raz v Los Angeles.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Las Vegas
339€
marec – august 2021

Autobusom na letisko vo Viedni

Na letisko vo Viedni sa dostanete napríklad slovenskou spoločnosťou Slovak LinesJazdí tam takmer 20x denne a jednosmerné lístky sa dajú kúpiť už od 5,90€.

Kde hľadať lacné ubytko?

Veľmi dobré skúsenosti máme s portálom Booking.comRezervujeme cez neho zariadenia roky a nikdy s nimi nebol žiaden problém. Dá sa tam pritom veľmi dobre filtrovať napríklad aj podľa recenzií predchádzajúcich klientov.

Spomenúť určite musíme aj trend dnešných dní Airbnb.com. Miestni na ňom ponúkajú ubytko vo svojich domoch, bytoch či izbách.

TIP: Ak na Airbnb ešte nie ste, spravte si registráciu cez tento odkaz a získate vstupný bonus 30€ na ubytko + 11€ na zážitky úplne zadarmo! ?

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky z Viedne do Las Vegas

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 3 / 5. Počítadlo: 2

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?