LAOS: Vientiane s China Eastern Airlines za 419€

Laos, most, rieka, príroda

Laos tu nemávame až tak často. O to viac poteší, keď nejaká letecká spoločnosť príde s cenovkou 419€ za spiatočný let do Vientiane. 

Presne s tým prišla aktuálne čínska spoločnosť China Eastern Airlines v termíne na prelome februára a marca 2017 – 21.2-4.3.2017

So skúsenosti vieme, že keď cena u China Eastern Airlines poklesne na takéto sumy, tak je to iba na chvíľku a letenky sa čoskoro vypredajú. Preto ak máte o ne záujem, neváhajte ani sekundu. 

Prestupy sú v tomto prípade celkom dlhé a je ich dosť. Absolvujete v Číne 2 prestupy + na ceste tam taktiež technický stop.

Zobrať si so sebou môžete 1 kus príručnej batožiny a 2 kusy podpalubnej batožiny s hmotnosťou spolu do 23kg.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Praha
Vientiane
419€
21.2-4.3.2017

Ubytovanie

Laos je lacná krajina a ubytovanie tu zoženiete za veľmi nízke ceny. Ceny začínajú pokojne na pár eurách z osobu na noc.

Zariadenia hľadajte na stránkach HotelsCombined.com, kde sú združené ponuky z mnohých ubytovacích portálov. Získate tak slušný prehľad o tom, kde sa oplatí ubytovať a kde vás to bude stáť najlacnejšie.

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com

letenky Vientiane

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Nezmeškaj najväčšie akcie

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.