Lacné letenky do Egypta od 165€

letenky egypt

Len málo krajín na svete sa môže pýšiť tak bohatou históriou akú má práve Egypt. Preto je natoľko obľúbený medzi turistami z celého sveta. Počas dovolenky môžete stráviť čas ako relaxom na plážach stredozemného či červeného mora, tak spoznávaním pamiatok z čias mocných faraónov. Obľúbeným egyptským letoviskom je práve Hurghada, do ktorej môžete letieť už od 165€. Krajina zaliata slnkom a históriou na vás už čaká a chystá pre vás zážitky, na ktoré len tak nezabudnete.

Spomínané letenky máte možnosť nájsť v ponuke spoločnosti WizzAir, ktorá od mája opäť spúšťa pravidelnú linku z Budapešti do Hurghady.

Cena platí pre členov Wizz Discount Club. V prípade, že členom nie ste, cena sa pre vás bude pohybovať okolo 201€. Členstvo v spomínanom klube pritom stojí 30€, pričom získate zľavnené letenky aj na najbližší rok. Preto určite odporúčame, ak máte v pláne nakupovať spomenuté letenky do Hurghady, zakúpiť si členstvo vo Wizz Discount Club. V konečnom dôsledku nakúpite lacnejšie a budete mať možnosť nakupovať lacnejšie aj v budúcnosti. 


Budapešť – Hurghada – 30.5.-13.6.2015 – 165€/201€ 

Screenshot - 10_1

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Snažím sa aby bol tento web stále tým, prečo ho už od roku 2014 navštevujú státisíce čitateľov. Miesto kde sa môžete inšpirovať na vaše cesty a popritom aj niečo ušetriť.