Lacné letenky do Egypta od 165€

letenky egypt

Len málo krajín na svete sa môže pýšiť tak bohatou históriou akú má práve Egypt. Preto je natoľko obľúbený medzi turistami z celého sveta. Počas dovolenky môžete stráviť čas ako relaxom na plážach stredozemného či červeného mora, tak spoznávaním pamiatok z čias mocných faraónov. Obľúbeným egyptským letoviskom je práve Hurghada, do ktorej môžete letieť už od 165€. Krajina zaliata slnkom a históriou na vás už čaká a chystá pre vás zážitky, na ktoré len tak nezabudnete.

Spomínané letenky máte možnosť nájsť v ponuke spoločnosti WizzAir, ktorá od mája opäť spúšťa pravidelnú linku z Budapešti do Hurghady.

Cena platí pre členov Wizz Discount Club. V prípade, že členom nie ste, cena sa pre vás bude pohybovať okolo 201€. Členstvo v spomínanom klube pritom stojí 30€, pričom získate zľavnené letenky aj na najbližší rok. Preto určite odporúčame, ak máte v pláne nakupovať spomenuté letenky do Hurghady, zakúpiť si členstvo vo Wizz Discount Club. V konečnom dôsledku nakúpite lacnejšie a budete mať možnosť nakupovať lacnejšie aj v budúcnosti. 


Budapešť – Hurghada – 30.5.-13.6.2015 – 165€/201€ Vyhľadať letenky

Screenshot - 10_1

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?