KYJEV s odletom z Bratislavy – predĺžený víkend s letenkami za 16€!

Kyjev, kostol a mesto z výšky

Kyjev patrí k najkrajším mestám východnej Európy, do ktorého je možné si zaletieť aj z nášho bratislavského letiska. Spiatočné letenky s odletom z Bratislavy sú pritom aj na predĺžený víkend dostupné za výborných 16€!

Ako príklad termínov na predĺžené víkendy môžeme uviesť – 5-8.11.2021, 12-15.11.2021 či 19-22.2021.(od piatku do pondelka)

Ak by ste chceli letieť na dlhšie, na týždeň môžete letieť napríklad v termínoch 7-14.11.2021, 14-21.11.2021, 21-28.11.2021.

Prípadne si môžete pozrieť aj ďalšie linky do Kyjeva na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Kyjev
16€
napr. 5-8.11.2021

Tip na ubytovanie

Kiev Centre Apartments – apartmán v centre Kyjeva s veľmi dobrými hodnoteniami s priemerom(9,2/10). Dostupnú budete mať kuchyňu, kúpeľňu, balkón, klimatizáciu, TV či WiFi. Za 3 noci zaplatíte ako dvojica 122€ – 61€/osoba, 20€/osoba/noc.

Prípadne si môžete pozrieť celú ponuku ubytovania v Kyjeve na tejto stránke.

Covid-19: Vstup na Ukrajinu a návrat na Slovensko

Pri vstupe na Ukrajine je potrebné sa preukázať buď potvrdením o zaočkovaní alebo negatívnym Ag/PCR testom nie starším ako 72 hodín.

Rovnako tak Ukrajina vyžaduje poistenie liečebných nákladov spojených s Covidom v poisťovni, ktorá má zastúpenie aj na Ukrajine(prípadne partnerskú poisťovnňu). Poistiť sa však dá aj priamo cez štátny portál Ukrajiny(odporúčané) na tejto stránke . Pri takto krátkom výlete to vychádza pár eur na osobu.

Kompletné informácie nájdete na tejto stránke.

Po návrate na Slovensko sa musia plne zaočkované osoby na hraniciach preukázať potvrdením o zaočkovaní(napr. Green Passom). Plne nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

letenky z Bratislavy do Kyjeva

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 2

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?