KYJEV na predĺžený víkend – letenky z Bratislavy za 26€!

Kyjev, kostol a mesto z výšky

Decembrový výlet do Kyjeva? Spravte si predĺžený víkend v hlavnom meste Ukrajiny a za letenky z Bratislavy zaplatíte iba 26€!

Jeden z termínov, ktorý sme pre vás našli je 3-6.12.2021. V piatok z Bratislavy odletíte a o 3 dní neskôr v pondelok priletíte naspäť.

Okrem toho ďalšie termíny vrátane letov aj z iných letísk nájdete na na tejto stránke

So sebou si môžete vziať menšiu tašku či batoh s rozmermi 40x25x20cm. Ak by ste však batožiny potrebovali viac, dá sa samozrejme prikúpiť si ďalšiu.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Kyjev
26€
napr. 3-6.12.2021

Tip na ubytovanie

BestKievApartment – Ubytovanie v úplnom centre Kyjeva. Má viac ako 2900 hodnotení s priemerom 8,8/10(za polohu až 9,4/10). Dostupný budete mať celý štúdiový apartmán s WiFi, TV, vlastnou kúpeľňou či klimatizáciou. Za 3 noci zaplatíte ako dvojica 142€ – 71€/osoba, 24€/osoba/noc.

Prípadne si môžete pozrieť celú ponuku ubytovania na tejto stránke

Covid-19: Vstup na Ukrajinu a návrat na Slovensko

Pri vstupe na Ukrajine je potrebné sa preukázať buď potvrdením o zaočkovaní. V prípade, že by ste mali iba negatívny test bez očkovania, na Ukrajine sa môžete bez potreby karantény zdržať iba 72 hodín.

Rovnako tak Ukrajina vyžaduje poistenie liečebných nákladov spojených s Covidom v poisťovni, ktorá má zastúpenie aj na Ukrajine(prípadne partnerskú poisťovnňu). Poistiť sa však dá aj priamo cez štátny portál Ukrajiny(odporúčané) na tejto stránke . Pri takto krátkom výlete to vychádza pár eur na osobu.

Kompletné informácie nájdete na tejto stránke.

Po návrate na Slovensko sa musia plne zaočkované osoby na hraniciach preukázať potvrdením o zaočkovaní(napr. Green Passom). Plne nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

letenky z Bratislavy do Kyjeva

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?