KYJEV na predĺžený víkend – letenky z Bratislavy za 26€!

Kyjev, kostol a mesto z výšky

Decembrový výlet do Kyjeva? Spravte si predĺžený víkend v hlavnom meste Ukrajiny a za letenky z Bratislavy zaplatíte iba 26€!

Jeden z termínov, ktorý sme pre vás našli je 3-6.12.2021. V piatok z Bratislavy odletíte a o 3 dní neskôr v pondelok priletíte naspäť.

Okrem toho ďalšie termíny vrátane letov aj z iných letísk nájdete na na tejto stránke

So sebou si môžete vziať menšiu tašku či batoh s rozmermi 40x25x20cm. Ak by ste však batožiny potrebovali viac, dá sa samozrejme prikúpiť si ďalšiu.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Kyjev
26€
napr. 3-6.12.2021

Tip na ubytovanie

BestKievApartment – Ubytovanie v úplnom centre Kyjeva. Má viac ako 2900 hodnotení s priemerom 8,8/10(za polohu až 9,4/10). Dostupný budete mať celý štúdiový apartmán s WiFi, TV, vlastnou kúpeľňou či klimatizáciou. Za 3 noci zaplatíte ako dvojica 142€ – 71€/osoba, 24€/osoba/noc.

Prípadne si môžete pozrieť celú ponuku ubytovania na tejto stránke

Covid-19: Vstup na Ukrajinu a návrat na Slovensko

Pri vstupe na Ukrajine je potrebné sa preukázať buď potvrdením o zaočkovaní. V prípade, že by ste mali iba negatívny test bez očkovania, na Ukrajine sa môžete bez potreby karantény zdržať iba 72 hodín.

Rovnako tak Ukrajina vyžaduje poistenie liečebných nákladov spojených s Covidom v poisťovni, ktorá má zastúpenie aj na Ukrajine(prípadne partnerskú poisťovnňu). Poistiť sa však dá aj priamo cez štátny portál Ukrajiny(odporúčané) na tejto stránke . Pri takto krátkom výlete to vychádza pár eur na osobu.

Kompletné informácie nájdete na tejto stránke.

Po návrate na Slovensko sa musia plne zaočkované osoby na hraniciach preukázať potvrdením o zaočkovaní(napr. Green Passom). Plne nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

letenky z Bratislavy do Kyjeva

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)