Kuvajt z Viedne už od 181€

By: Vince Alongi - CC BY 2.0

Na Blízkom východe ešte na chvíľku zostaneme. Po lacných letenkách do Iránu tu máme ešte zaujímavú ponuku na letenky do Kuvajtu. Tie najlacnejšie začínajú už na zaujímavých 181€!

Termíny za tie najnižšie ceny máte možnosť nájsť počas apríla až júna 2016. Ak by vám nevyhovoval termín nižšie, môžete skúsiť jeden z nasledujúcich:
5-12 Apríl, 15-25. Apríl, 4-11 Máj, 20-27 Máj, 17-24 Jún

Nižšie uvádzame odkaz na porovnávač cien leteniek na rôznych portáloch. Za tie najnižšie ceny môžete nakupovať predovšetkým na rôznych zahraničných portáloch. Pred tým, ako si nejaký vyberiete, pozrite si konkrétne recenzie. Prevažne je tu úmera, že čím väčší portál, tým menšia šanca na to, že sa vyskytne nejaký problém. 

Letenky sú dostupné za vyššiu sumu aj na Pelikan.sk(okolo 250-270€).

Lieta sa so spoločnosťou Pegasus Airlines. Zobrať si so sebou môžete jeden kus príručnej batožiny a jeden kus podpalubnej batožiny s maximálnou hmotnosťou 20 kg. Lety sú s jednou niekoľko hodinovou zástavkou v Istanbule, kde je naplánovaný prestup. 


Letenky do Kuvajtu(Kuwait)

 Odlet: Viedeň  Termín: 2-9.jún | Cena: od 193€

Nájsť najlacnejšiu ponuku Rezervovať cez Pelikan.sk

V termíne 5-11.apríl od 181€


Ubytovanie

Letenky sú vám na nič, ak nebudete mať kde spať. Webov, kde si môžete zakúpiť ubytovanie je naozaj mnoho, my odporúčame hlavne nasledujúce dva:

Booking.com – jeden z najväčších portálov v oblasti rezervácie ubytovanie online. Časté zľavy, bezproblémová rezervácia a tisíce spokojných klientov každý deň

Airbnb – web kde miestni hostitelia môžu ponúkať izby či apartmány

letenky Kuvajt

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?