KUBA: Priame lety z Viedne do Havany už za 448€!

pláž na Kube

Láka vás Karibik? A chceli by ste si sem zaletieť ideálne ešte tento rok? S Austrian Airlines poletíte priamo bez prestupu a letenky vás budú stáť iba neuveriteľných 448€!

Nechoďte však okamžite na web Austrian-u a nesnažte sa hneď rezervovať letenky. Na to, aby ste takúto cenu dosiahli, potrebujete vedieť ešte zľavový kupón, ktorý musíte na stránkach leteckej spoločnosti zadať.

Pri vyhľadávaní leteniek po tom čo zadáte mesto odletu, príletu a dátumy treba zadať do kolónky Voucher Code nasledujúci kód: FRIENDSOFMERKUR2017

Následne sa vám cena zníži o 50€ – zo 498€ na 448€, čo je parádna cena za spiatočný let!

Letieť sa dá v termínoch od novembra 2017 do februára 2018 pričom odlety sú dostupné iba na november a december. Všetky termíny si môžete pozrieť na tejto stránke. Tu si však pozrite iba termíny. Na to aby ste dosiahli vyššie uvedenú cenu musíte ísť cez stránky Austrian Airlines.

Zobrať si so sebou môžete ako príručnú tak podpalubnú batožinu.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Havana
448€
napr. 12-26.12.2017

Kde hľadať ubytovanie?

Na Kube sa najviac oplatí prezrieť si ponuky na Airbnb.com. Ceny sú tu často krát veľmi nízke a na mnohých ubytovacích portáloch ani ponuky ubytovania na Kube nenájdete.

TIP: Ak na Airbnb ešte nie ste, spravte si registráciu cez tento odkaz a získate vstupný bonus 15-30€ úplne zadarmo!

Kompletná ponuka ubytovania – Airbnb.com

letenky Havana

rezervácia austrian airlines kuba 448€

KUBA: Priame lety z Viedne do Havany už za 448€!
5 (100%) 1 vote

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.