KRABI v Thajsku – letenky z Atén na budúcu zimu za 379€!

By: Nicolas Vollmer - CC BY 2.0

Čo tak budúci zimu letieť do Thajska? Máme tu pre vás tip na akciové letenky z Atén do regiónu Krabi už za 379€ za let tam aj naspäť dohromady!

Dovolenku v Thajsku si teda môžete rovno spojiť aj s výletom do hlavného mesta Grécka(tipy na lacné letenky do Atén nižšie)

Akciové letenky do Thajska sú dostupné vo viacerých termínoch na január a február 2024 – čiže počas TOP sezóny na návštevu tejto krajiny.

Celý kalendár termínov si viete pozrieť na tejto stránke.

V základnej cene letenky máte možnosť zobrať si so sebou príručnú batožinu s rozmermi 54cm x 38cm x 23cm + menšiu tašku s rozmermi 40cm x 30cm x 10cm.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Atény
Krabi
379€
január – február 2024

Ako sa dostať lacno do Atén?

Z Viedne lieta lacno do Atén Ryanair. Z Budapešti aj Ryanair aj WizzAir. Hlavne mimo sezóny – čo sú pri Aténach práve zimné mesiace, sa dajú letenky kúpiť do pár desiatok eur. Kupovať odporúčame niekedy na jeseň – vtedy očakávame, že budú na január/február najlacnejšie. Letenky na celú dovolenku(aj do Atén, aj do Thajska aj cesta späť) vás teda môže stáť dohromady iba 400-450€.

Prípadne ďalšie linky do Atén si viete pozrieť na tejto stránke.

Kde hľadať lacné ubytovanie?

Z vlastnej skúsenosti vieme odporučiť portály – Trivago.co.uk či Booking.comTrivago na nájdenie najlepšej ceny medzi rezervačnými webmi. Ak nikde nie je nejaká špeciálna zľava, tak väčšinou rezervujeme potom priamo cez Booking. Alternatívne na ponuky miestnych môžete skúsiť aj Airbnb.com

letenky z Atén do Krabi

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 4 / 5. Počítadlo: 2

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?