Košice -> Panama City / Bogota -> Viedeň za 519€

Panama cesta na jazere

Pokračujeme ďalšími exotickými destináciami. Ak by ste radi spoznali Panamu a ideálne aj Kolumbiu, spoločnosť Turkish Airlines aktuálne ponúka multi-city letenku s letom do Panamy a návratom z Bogoty za 519€!

Turkish Airlines pritom patrí k najlepším leteckým spoločnostiam na svete. Ak ste teda plánovali cestu do týchto krajín, lepšiu ponuku ako Turkish vám dá asi len málokto.

Určite treba upozorniť že ide iba o let do Panamy a let späť z Bogoty. Let medzi Panama City a Bogotou nie je v cene. Na tejto trase si teda budete musieť následne dokúpiť letenku.

Termíny sú dostupné na jar 2017 – od apríla do júna. Je ich zatiaľ celkom dosť, takže vypredania by tak skoro hroziť nemalo.

Lety sú s prestupom v Istanbule + na ceste tam s technickým stopom v Bogote a na ceste späť s technickým stopom v Panama City.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Košice – Panama C.
Bogota – Viedeň
519€
apríl – jún 2017

Ubytovanie

Panama patrí k tým drahším stredoamerickým krajinám, Kolumbia je potom o niečo lacnejšia. Samozrejme ale záleží, kde konkrétne sa nachádzate a aké ubytovanie chcete.

Hľadať ho môžete napríklad na stránkach HotelsCombined.com, ktorý vám vyhľadá najlacnejšie ponuky na jednotlivých rezervačných portáloch. Získate tak najvýhodnejšiu ponuku a zaplatíte najmenej.

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?