KORFU z BRATISLAVY – októbrové letenky za 37€!

letenky z Bratislavy na korfu

Radi spoznávate južné dovolenkové destinácie už po letnej sezóne – kedy z nich ubudne väčšina turistov?

Máme pre vás dobrú správu! Aj letenky sú v tomto období lacnejšie! A dnes tu pre vás máme jeden tip na letenky, pri ktorom za letenky z Bratislavy na Korfu zaplatíte iba 37€.

Ide o ponuku aerolinky Ryanair, ktorá za túto čiastku ponúka letenky na október 2019 – napríklad v termíne 8-15.10.2019.

A aj keď ide o októbrový termín – neznamená to, že sa s určitosťou nebude dať kúpať lebo bude zima. Napríklad minulý rok sa v rovnakom období teploty pohybovali po celý čas medzi 25-26°C. To sú veľmi príjemné teploty aj na kúpanie.

Oplatí sa cestovať naľahko. V základnej cene letenky máte totižto možnosť zobrať si so sebou menšiu tašku 40x25x20cm a ak by ste chceli aj väčšiu príručnú batožinu 55x40x20cm, budete si musieť priplatiť +18€.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Korfu
37€
8-15.10.2019

Koľko stojí prenájom auta?

Ak si budete chcieť pozrieť tento ostrov a prejsť viaceré zaujímavé miesta, hodí sa mať požičané auto.

Hlavne keď za celý týždeň ceny začínajú niekde na 75€ – čiže ak by ste leteli vo štvorici tak to máte necelých 19€/osoba + benzín za auto na týždeň. To sa oplatí.

Ponuky autopožičovní si môžete pozrieť napríklad na webe Rental Cars . Tam sa ich dá výborne porovnať. A prípadne je tam možné si dané auto aj zarezervovať. My máme s nimi aj pri rezervovaní auta len tie najlepšie skúsenosti.

Tip na ubytovanie

Oniro Villas – výborne hodnotené ubytovanie(9,1/10) len 25 metrov od pláže, pri ktorom zaplatíte ako štvorica za apartmán na celý týždeň 274€ – 68,5€/osoba, 9,8€/osoba/noc.

Prípadne si pozrite komplet celú ponuku ubytovania na tejto stránkes viac ako 2000 zariadeniami na Korfu

letenky z Bratislavy na Korfu

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?