KORFU s odletom z Viedne – augustové letenky už od 27€!

Grécko , Korfu , zátoka

Ak stále zháňate letenky na leto ku moru, zavítať môžete aj na grécky ostrov Korfu. Spiatočné letenky sa totižto na august dajú kúpiť už od 27€!

Za túto cenu ponúka letenky maďarská letecká spoločnosť WizzAir, ktorá lieta na Korfu z Viedne. Za najnižšiu cenu predávajú letenky členom svojho Wizz Discount Club-u. Ak však aj členstvo kúpené nemáte, letenky kúpite za stále slušnú cenu 47€.

Členstvo však môžeme odporučiť. Dá sa prikúpiť priamo pri kúpe letenky a zľava plynúca z členstva sa vám aplikuje aj na práve kupované letenky. Členstvo pritom stojí na rok 30€ pre dvojicu a bežná zľava pri spiatočnej letenke pre jednu osobu je 15-20€. Veľmi rýchlo teda na členstve ako takom profitujete.

Ako príklad lacného termínu môžeme uviesť 21-28.8.2020. Týždenná dovolenka na jednom z najobľúbenejších ostrovov Grécka s podstatne nižším počtom turistov znie výborne.

Ďalšie termíny si môžete pozrieť na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si so sebou menšiu batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Väčšia príručnú batožina sa dá získať pri priplatení si „priority boarding“, prípadne si 10kg batožinu viete dokúpiť aj s umiestnením do podpalubia.

POZOR! Pred letom do Grécka treba vyplniť tento formulár –> https://bit.ly/3eKm4tv

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Korfu
27€
napr. 21-28.8.2020

Autobusom na letisko vo Viedni

Na letisko vo Viedni sa dajú kúpiť lístky na autobus priamo od slovenskej autobusovej spoločnosti Slovak Lines. Dajú sa kúpi už od 5,90€ v jednom smere. Na vyššie uvedený termín si môžete pozrieť lístky na tejto stránke.

Tip na ubytovanie

Evgenios Studios – ubytovanie sa nachádza priamo pri mori. Má množstvo pozitívnych hodnotení s priemerom 8,4/10 a 7 nocí vás tu ako dvojicu bude stáť iba 208€ – 104€/osoba, 14,8€/osoba/noc.

Celú ponuku ubytovania na ostrove Korfu si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke.

letenky z Viedne na Korfu

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 6

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?