KORFU s odletom z Bratislavy – septembrové letenky za 30€!

zátoka v Korfu

Letenky na septembrovú dovolenku na krásnom gréckom ostrove Korfu – rovno z bratislavského letiska s letenkami Ryanairu už za 30€!

Za najnižšiu cenu sa dá letieť v termíne 16-23.9.2021 – vo štvrtok poobede odletíte a o týždeň neskôr vo štvrtok podvečer ste naspäť na Slovensku.

Rovnaká cena je potom aj pri letenkách v termínoch 12-23.9.2021 a 23-30.9.2021. Za o asi +2€ vyššiu cenu sa dá letieť aj v termíne 12-19.9.2021.

Na Korfu však lieta množstvo liniek a nielen z Viedne. Ďalšie linky a kalendáre termínov nájdete na tejto stránke.

Zobrať si so sebou bez priplácania môžete menšiu batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ak by ste jej potrebovali viac, dá sa samozrejme priplatiť si – priority boarding pri potrebe ďalšej väčšej príručnej batožiny, prípadne klasické možnosti podpalubnej batožiny.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Korfu
30€
16-23.9.2021

Tipy na ubytovanie

Kommeno Bay Apartmentsskvele hodnotené ubytovanie(9/10) s úžasným výhľadom na more. Za štúdio s výhľadom, balkónom, klimatizáciou, vlastnou kúpeľňou či Wifi na 7 nocí zaplatíte 490€ – 245€/osoba, 35€/osoba/noc.

Passas Mare Apartments & Studios – rovnako výborne hodnotené ubytovanie(9,3/10) len  150 metrov od pláže. Balkón, klimatizácia, vlastná kúpeľna, Wifi a za 7 nocí zaplatíte ako dvojica 270€ – 135€/osoba, 19,2€/osoba/noc.

Prípadne si môžete pozrieť celú ponuku ubytovania na Korfu na tejto stránke.

Pravidlá vstupu do Grécka a návrat na Slovensko

Na vstup do Grécka je momentálne vyžadované očkovanie, negatívny PCR test nie starší ako 72 hodín alebo antigénový test nie starší ako 48 hodín. Viac info na stránkach MZV.

Pri lete na letisko vo Viedni majte vypísaný tento tranzitný formulár. Po návrate na Slovensko sa musia plne zaočkované osoby na hraniciach preukázať potvrdením o zaočkovaní(napr. Green Passom). Plne nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Na letisko vo Viedni pravidelne jazdí slovenská autobusová spoločnosť Slovak Lines. Lístky sú dostupné už od 7,90€ v jednom smere – objednať sa dajú priamo na ich stránke. 

letenky z Bratislavy na Korfu

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 3

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?