Letný predĺžený víkend v Kišineve v Moldavsku! Máme tu pre vás tip na letenky z Bratislavy za 40€ + 4* ubytovanie na celý predĺžený víkend na 3 noci s raňajkami za 83€/osoba.
Letenky za najnižšie ceny nájdete napríklad v termíne 26-29.06.2026. V piatok z Bratislavy odletíte a o 3 dni neskôr v pondelok priletíte naspäť.
Celý kalendár termínov si môžete pozrieť na tejto stránke.
Zobrať si so sebou bez priplácania môžete menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Zakúpenie priority boarding(počas procesu rezervácie) vám umožní zobrať si aj väčšiu príručnú batožinu s rozmermi 55x40x23cm. Prípadne sa dá dokúpiť aj podpalubná batožina
Tip na ubytovanie
Hotel Olsi
4* ubytovanie s tisíckami pozitívnych hodnotení s priemerom až 8,6/10. Jedno z najvýhodnejších 4* hotelov v Kišineve. V cene sú aj raňajky. Za 3 noci zaplatíte ako dvojica 166€ – 83€/osoba, 27,7€/osoba/noc.







