KEŇA z Košíc – akciové letenky do Nairobi za 359€!

Keňa, savana

Skvelá akcia na letenky do Afriky. Máme tu pre vás tip na akciové letenky Lufthansy. Poletíte z Košíc do Nairobi v Keni a za letenky zaplatíte iba 359€! Za let tam aj naspäť dohromady!

Termíny sú dostupné v niekoľkých termínoch počas apríla a mája 2024. Celý kalendár termínov si viete pozrieť na tejto stránke.

Prestupuje sa 2x – jedenkrát vo Viedni a druhýkrát vo Frankfurte. V základnej cene letenky máte možnosť zobrať si so sebou príručnú batožinu do 8 kg(55cm x 40cm x 23cm). Ďalšia batožina sa dá v prípade potreby dokúpiť.

Apríl a máj sú však skôr mimosezónne mesiace. Očakávajte vtedy viac zrážok. Ak by ste chceli letieť skôr v období, keď až toľko neprší, v akcii sú aj letenky EgyptAir z Viedne so stále výbornou cenovkou 459€ od novembra 2023 do februára 2024. V tomto prípade už v cene aj s podpalubnou batožinou. Kalendár termínov nájdete na tejto stránke.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Košice
Nairobi
359€
apríl – máj 2024
Viedeň
Nairobi
459€
november 2023 – február 2024

Kde hľadať lacné ubytovanie?

Z vlastnej skúsenosti vieme odporučiť portály – Trivago.co.uk či Booking.comTrivago na nájdenie najlepšej ceny medzi rezervačnými webmi. Ak nikde nie je nejaká špeciálna zľava, tak väčšinou rezervujeme potom priamo cez Booking.

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 3

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?