Kanárske ostrovy(Gran Canaria) už od 97€!

By: Cristian Bortes - CC BY 2.0

Ak vás láka urobiť si dovolenku aj počas zimných mesiacov, máme tu pre vás jeden tip. Kanárske ostrovy sú krásne po celý rok a návštevu neoľutujete ani s odletom počas decembra. Hlavne, keď za letenky zaplatíte iba 97€!

Letí sa konkrétne na ostrov Gran Canaria do Las Palmas s odletom z krakovského letiska. 

Ak by vám nevyhovoval Krakov, lety sú dostupné aj z Budapešti za cenu okolo 120€ za spiatočnú letenku. Okrem decembra nájdete lacné termíny aj na prelome novembra a decembra. 

Zobrať si so sebou môžete za najnižšiu sumu iba príručnú batožinu s hmotnosťou najviac 10 kg a rozmermi 55x40x20cm + 1 menšiu tašku(kabelku alebo tašku na notebook), každopádne na týždeň na Kanárskych ostrovoch toho veľa nepotrebujete.

Letenky rezervujte najlacnejšie na stránkach Ryanair, prípadne na webe najväčšieho slovenského predajcu leteniek za o pár eur vyššiu sumu – Pelikan.sk

Z
Do
Cena
Termín
Rezervácia
Krakow
Gran Canaria(Las Palmas)
97€
9-16.12.2016

Tipy na ubytovanie

Little Surf Housevýborná poloha, prijateľná cena a perfektné hodnotenie. To je presne to, čo popisuje toto obľúbené zariadenie priamo v Las Palmas. V termíne 9-16.december zaplatíte za ubytovanie pre dvoch iba 252€ – 126€/osoba, 18€/osoba noc

Apartamento Rural Santa Cristina – sa nachádza kúsok ďalej od mora, každopádne ak nechcete tráviť čas iba pri mori a ide vás viac(štyria), je to jedna z najlepších možností. Za 7 nocí v termíne 9-16.december vás apartmán bude stáť iba 364€ – 91€/osoba, 13€/osoba/noc.

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com
letenky Gran Canaria

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno