KANÁRSKE OSTROVY z Bratislavy – Lanzarote opäť za 16€!

Playa Mujeres, Lanzarote
Playa Mujeres, Lanzarote

Po pár dňoch sa nám tu opäť objavila výborná akcia na letenky na Lanzarote. Vo štvrtok sme písali o letenkách z Bratislavy na Lanzarote za 16€. Tie sa rozpredali do hodinky. Dnes sa však táto akcia vracia!

Najlacnejšie letenky sú dostupné v termíne 6-13.11.2021. V sobotu z Bratislavy odletíte a o 7 dní neskôr v sobotu priletíte naspäť. Teploty na ostrove sa aktuálne pohybujú medzi 21-23°C. 

Je možné, že sa letenky opäť rozpredajú veľmi rýchlo. Ak teda máte záujem letieť, odporúčame rezervovať čím skôr. Cena po rozpredaní najlacnejších leteniek môže stúpnuť na 30-50€.

Treba rátať s tým, že Ryanair umožňuje pri najnižšej cene zobrať si iba menšiu batožinu s rozmermi 40x25x20cm. No samozrejme dá sa v prípade potreby priplatiť si aj ďalšiu. Viac sa dozviete v tomto článku o Ryanair.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Lanzarote
16€
napr. 6-13.11.2021

Tip na ubytovanie

Apartamentos Villa Canaima – veľmi dobre hodnotené ubytovanie len niečo viac ako 2 km od letiska s priemerným hodnotením 9,4/10 od predchádzajúcich klientov. Dostupný budete mať apartmán s balkónom, klimatizáciou, vlastnou kúpeľňou či WiFi. Za 7 nocí zaplatíte ako dvojica 580€ – 290€/osoba, 41€/osoba/noc.

Prípadne si môžete pozrieť celú ponuku ubytovania so stovkami ďalších zariadení na tejto stránke.

Vstup do Španielska a návrat na Slovensko

Pri cestovaní do Španielska už treba splniť prísnejšie podmienky. Na vstup treba buď očkovanie alebo test(PCR nie starší ako 72 hodín alebo Ag test nie starší ako 48 hodín), prípadne potvrdenie o prekonaní ochorenia. Odporúčame sledovať príslušnú stránku na MZV.

Pri návrate do Viedne treba mať vyplnený tranzitný formulár. Plne zaočkované osoby sa musia na hraniciach preukázať napríklad Green Passom. Plne nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

letenky na Lanzarote

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)