KANÁRSKE OSTROVY v novembri – ostrov Gran Canaria už od 50€!

Gran Canaria

A dnes tu pre vás máme tip na letenky na Kanárske ostrovy na november ešte lacnejšie! Spiatočné letenky s odletom z Viedne sú aktuálne dostupné už od 50€ za let tam aj naspäť dohromady. 

Za takúto cenu ponúka WizzAir letenky pre členov Wizz Discount Club. Ak však aj členstvo zakúpené nemáte, letenky vás budú stáť stále výborných 70€.

Členstvo však môžeme odporučiť. Dá sa prikúpiť priamo pri rezervácii letenky a zľava plynúca z členstva sa vám aplikuje aj na práve kupované letenky. Členstvo pritom stojí na rok 30€ pre dvojicu a bežná zľava pri spiatočnej letenke pre jednu osobu je 15-20€. Veľmi rýchlo teda na členstve ako takom profitujete.

Za najnižšiu cenu je možné letieť v termíne 15-22.11.2021. V piatok ráno odlietate a o týždeň neskôr na obed poletíte naspäť.

Ďalšie linky na Kanárske ostrovy si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Za 24€ sa dá v procese rezervácie zakúpiť aj služba Wizz FLEX, ktorá vám v prípade potreby umožní zmeniť dátum letu či trasu letu, prípadne vám WizzAir vráti kredit v hodnote ceny letenky. A to 3 a viac hodín pred odletom. Keby sa teda udeje niečo, kvôli čomu letieť nemôžete, o peniaze neprídete.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Gran Canaria
od 50€
15-22.11.2021

Tip na ubytovanie

TUI BLUE Tres Vidas – ubytovanie so stovkami pozitívnych hodnotení(priemer 8,3/10 pri 350+ hodnoteniach) nachádzajúce sa len 150 metrov od pláže. Rovnako tak má aj vlastné vonkajšie bazény pre dospelých či deti. Za štúdio na 7 nocí s vlastnou kúpeľňou, kuchyňou, klimatizáciou či TV tu zaplatíte ako dvojica 382€ – 191€/osoba, 27,2€/osoba/noc.

Prípadne si pozrite celú ponuku ubytovania so stovkami ďalších zariadení na ostrove Gran Canaria na tejto stránke.

Vstup do Španielska a návrat na Slovensko

Na vstup na Kanárske ostrovy pri lete z Viedne aktuálne treba buď očkovanie, potvrdenie o prekonaní ochorenia alebo negatívny test. Určite však sledujte príslušné stránky na MZVa stránky s informáciami o vstupe na Kanárske ostrovy.

Pri lete naspäť na letisko vo Viedni majte vypísaný tento tranzitný formulár. Po návrate na Slovensko sa musia plne zaočkované osoby na hraniciach preukázať potvrdením o zaočkovaní(napr. Green Passom). Plne nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Na letisko vo Viedni pravidelne jazdí slovenská autobusová spoločnosť Slovak Lines. Lístky sú dostupné už od 7,90€ v jednom smere – objednať sa dajú priamo na ich stránke. 

letenky z Viedne na ostrov Gran Canaria

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)