KANÁRSKE OSTROVY – Tenerife z Viedne už od 45€!

Tenerife sprievodca ostrovom
Tenerife

Aj na ostrov Tenerife na Kanárskych ostrovoch sa dá toto leto zaletieť si za nižšiu sumu! Spiatočné letenky s odletom z Viedne sú dostupné už od výborných 45€!

Za túto čiastku predáva letenky maďarská letecká spoločnosť WizzAir pre členov svojho Wizz Discount Club. Ak však členom nie ste, letenky vás budú stáť stále výborných 65€.

Členstvo je však výhodné prikúpiť si. Za rok zaň zaplatíte ako dvojica dokopy iba 30€ a umožní vám kupovať letenky tejto spoločnosť so zľavami 15-20€ za spiatočnú letenku. Čiže len na jednom výlete viete ušetriť ako dvojica 30-40€, čo vám pokryje celé náklady za členstvo a na zvyšných výletoch počas roka už z členstva iba benefitujete. Členstvo sa dá zakúpiť priamo pri kúpe letenky a zľava sa vám aplikuje aj na práve kupované letenky.

Ako príklad termínu môžeme uviesť 27.8.-3.9.2020. Na Kanárskych ostrovoch teda strávite týždeň počas toho najlepšieho obdobia a navyše pravdepodobne s podstatne nižším počtom ďalších turistov na ostrove v porovnaní s inými rokmi.

🎁 Tip na darček pre cestovateľa: Darčekový poukaz na letenky
 

V základnej cene letenky máte možnosť zobrať si so sebou príručnú batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Väčšiu príručnú batožinu či podpalubnú batožinu si môžete k letenke prípadne priplatiť.

POZOR! Pred letom do Španielska je potrebné vyplniť tento vstupný formulár!

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Tenerife
od 45€
napr. 27.8-3.9.2020

Tip na ubytovanie

Izba cez Airbnb.com – výhodná možnosť ubytovania v Santa Cruz de Tenerife. Za 7 nocí tu zaplatíte ako dvojica iba 188€ – 94€/osoba, 13,4€/osoba/noc.

TIP: Ak na Airbnb ešte nie ste, spravte si registráciu cez tento odkaz a získate vstupný bonus 30€ na ubytko + 11€ na zážitky úplne zadarmo! ?

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky z Viedne do Tenerife

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?