KANÁRSKE OSTROVY – ostrov Gran Canaria od 39€!

Gran Canaria

Máme tu pre vás tip na jednu z najnižších cien leteniek na Kanárske ostrovy, akú sme tu kedy mali! WizzAir totižto aktuálne ponúka letenky na ostrov Gran Canaria pre členov svojho Wizz Discount Club už od 39€!

Ak ste teda dali na naše predchádzajúce odporúčania a už ho zakúpený máte, letenky vás budú stáť veľmi málo, keďže dnes má WizzAir na letenky pre členov slušnú akciu. Cena pre nečlenov je 70€.

Ak však plánujete letenky kupovať, odporúčame kupovať aj členstvo Wizz Discount Club. Zaplatíte dohromady menej a navyše budete mať na ďalší rok zakúpené aj členstvo. Členstvo sa dá prikúpiť priamo pri rezervácii letenky a zľava plynúca z členstva sa vám aplikuje aj na práve kupované letenky. Namiesto 70€ budete teda platiť za letenky 39€ – v prípade dvojice teda každý o cca 31€ menej. Členstvo pritom stojí na rok 30€ pre dvojicu dohromady. Aj s členstvom vás to teda ako dvojicu bude stáť cca o 30€ menej.

A kedy sa dá teda letieť? Za najnižšiu cenu sú dostupné letenky v termínoch 5-12.11.2021, 5-8.11.2021(predĺžený víkend), 12-19.11.2021, 12-15.11.2021 či 22-29.11.2021.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Gran Canaria
od 39€
napr. 5-12.11.2021

Tip na ubytovanie

Monte Feliz3*** ubytovanie na ostrove Gran Canaria len pár stoviek metrov od najbližšej pláže. Zariadenie má aj vlastný bazén. Za štúdio na 7 nocí tu ako dvojica zaplatíte 298€ – 149€/osoba, 21,2€/osoba/noc. Dostupnú budete mať WiFi, klimatizáciu aj vlastnú kúpeľňu.

Prípadne si môžete pozrieť celú ponuku ubytovania na ostrove Gran Canaria s tisíckami dostupných zariadení na tejto stránke. 

Vstup do Španielska a návrat na Slovensko

Na vstup na Kanárske ostrovy pri lete z Viedne aktuálne treba buď očkovanie, potvrdenie o prekonaní ochorenia alebo negatívny test. Určite však sledujte príslušné stránky na MZVa stránky s informáciami o vstupe na Kanárske ostrovy.

Pri lete naspäť na letisko vo Viedni majte vypísaný tento tranzitný formulár. Po návrate na Slovensko sa musia plne zaočkované osoby na hraniciach preukázať potvrdením o zaočkovaní(napr. Green Passom). Plne nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Na letisko vo Viedni pravidelne jazdí slovenská autobusová spoločnosť Slovak Lines. Lístky sú dostupné už od 7,90€ v jednom smere – objednať sa dajú priamo na ich stránke. 

KANÁRSKE OSTROVY - ostrov Gran Canaria od 39€!

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?