KANÁRSKE OSTROVY – Lanzarote z Bratislavy za 20€!

Lanzarote, žena na pobreží

Opäť tu máme letenky na Kanársky ostrov Lanzarote z Bratislavy. Tentokrát sa nám objavili letenky na prelom novembra/decembra, pričom za spiatočné letenky zaplatíte iba 20€!

Za najnižšiu cenu je možné letieť v termíne 27.11-04.12.2021. V sobotu z Bratislavy odletíte a o 7 dní neskôr v sobotu priletíte naspäť.

Teploty sa v rovnakom období počas predchádzajúcich rokov pohybovali medzi 20-25°C. Zima vám teda nebude.

Prípadne si môžete pozrieť aj ďalšie linky na na tejto stránke

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Lanzarote
20€
napr. 27-04.11.2021

Tip na ubytovanie

Apartamentos Acuario Solubytovanie s viac ako 1400 hodnoteniami s priemerom 8,6/10. Nachádza sa asi 5km od letiska, 450 metrov od pláže a má aj vlastný bazén. Za 7 nocí zaplatíte za apartmán pre dvojicu 400€ – 200€/osoba, 28,5€/osoba/noc.

Prípadne si môžete pozrieť kompletnú ponuku ubytovania na ostrove Lanzarote na tejto stránke.

Vstup do Španielska a návrat na Slovensko

Pri cestovaní do Španielska už treba splniť prísnejšie podmienky. Na vstup treba buď očkovanie alebo test(PCR nie starší ako 72 hodín alebo Ag test nie starší ako 48 hodín), prípadne potvrdenie o prekonaní ochorenia. Odporúčame sledovať príslušnú stránku na MZV.

Pri návrate do Viedne treba mať vyplnený tranzitný formulár. Plne zaočkované osoby sa musia na hraniciach preukázať napríklad Green Passom. Plne nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

letenky z Bratislavy na Lanzarote

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?