KANÁRSKE OSTROVY – Gran Canaria v novembri už od 60€!

Gran Canaria

Máme tu pre vás tip na super cenu pri letenkách na ostrov Gran Canaria. Spiatočné letenky s odletom z Viedne sú na november dostupné už od 60€ za let tam aj naspäť dohromady!

Za takúto cenu ponúka WizzAir letenky pre členov Wizz Discount Club. Ak však aj členstvo zakúpené nemáte, letenky vás budú stáť stále výborných 80€.

Členstvo však môžeme odporučiť. Dá sa prikúpiť priamo pri rezervácii letenky a zľava plynúca z členstva sa vám aplikuje aj na práve kupované letenky. Členstvo pritom stojí na rok 30€ pre dvojicu a bežná zľava pri spiatočnej letenke pre jednu osobu je 15-20€. Veľmi rýchlo teda na členstve ako takom profitujete.

Za najnižšiu cenu je možné letieť napríklad v termíne 5-12.11.2021. V piatok ráno odlietate a o týždeň neskôr na obed poletíte naspäť.

🎁 Tip na darček pre cestovateľa: Darčekový poukaz na letenky
 

Ďalšie linky na Kanárske ostrovy si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Za 22€ sa dá v procese rezervácie zakúpiť aj služba Wizz FLEX, ktorá vám v prípade potreby umožní zmeniť dátum letu či trasu letu, prípadne vám WizzAir vráti kredit v hodnote ceny letenky. A to 3 a viac hodín pred odletom. Keby sa teda udeje niečo, kvôli čomu letieť nemôžete, o peniaze neprídete.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Gran Canaria
od 60€
napr. 5-12.11.2021

Tip na ubytovanie

Apartamentos Vegueta – veľmi dobre hodnotené ubytovanie v Las Palmas(8,6/10 celkovo a 9,5/10 za polohu). Za apartmán s vlastnou kúpeľňou, kuchyňou a WiFi zaplatíte ako dvojica na 7 nocí iba 350€ – 175€/osoba, 25€/osoba/noc.

Prípadne si môžete pozrieť celú ponuku ubytovania na ostrove Gran Canaria na tejto stránke.

Vstup do Španielska a návrat na Slovensko

Španielsko na vstup do krajiny momentálne nepožaduje ani test, ani očkovanie ani karanténu. November je však ďaleko – podmienky sa môžu meniť. Očakávame, že aj v takomto prípade by očkovaní mali jednoduchšie cestovanie. Určite však sledujte príslušné stránky na MZVa stránky s informáciami o vstupe na Kanárske ostrovy.

Pri lete naspäť na letisko vo Viedni majte vypísaný tento tranzitný formulár. Po návrate na Slovensko sa musia plne zaočkované osoby na hraniciach preukázať potvrdením o zaočkovaní(napr. Green Passom). Plne nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Na letisko vo Viedni pravidelne jazdí slovenská autobusová spoločnosť Slovak Lines. Lístky sú dostupné už od 7,90€ v jednom smere – objednať sa dajú priamo na ich stránke. 

KANÁRSKE OSTROVY - Gran Canaria v novembri už od 60€!

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?